سالن زیبایی پرنیان بناب

سالن زیبایی پرنیان

زیبایی حق مسلم هر بانوی ایرانی‌ست. این روزها مراجعه به سالن های زیبایی و رسیدگی به ظاهر، جزیی جذا نشدنی از زندگی همه ی بانوان شیک کشورمان است. ما سعی داریم بهترین ها را به شما عزیزان معرفی کنیم. امروز شهرستان بناب را انتخاب کرده ایم؛ یکی از سالن های خوب این دیار پرنیان است که توانسته با خدمات حرفه ای و قیمت های مناسبش رضایت مشتریان را جلب کند.

این سالن توسط خانم پوران رنجور مدیریت می شود، هنرمندی که 22 سال در زمینه آرایش و پیرایش فعالیت می کند و حالا این امکان برای شما اهالی بناب فراهم شده تا از خدمات ایشان بهره‌مند شوید

.

تمامی خدمات زیبایی در سالن پرنیان ارائه می شود. سالن زیبایی پرنیان برای تازه عروس های عزیز مژده دارد، همه ی خواسته های خود را می توانید با خیالی آسوده به این سالن بسپارید زیرا مدیریت محترم این مجموعه از متخصصان حازق در زمینه ی عروس است و سابقه ی درخشانی در این زمینه دارد.

از دیگر خدمات سالن زیبایی پرنیان می توانیم به رنگ و مش، لیفت و لمینت مژه، هیرکات مدرن، بند و ابرو، وکس و… اشاره کنیم که همگی با کیفیتیمناسب در اختیارتان قرار می گیرند. اگر در جستجوی سالنی با قیمتی مناسب و خدماتی ایده آل هستید پرنیان را در بناب از دست ندهیدبرای مراجعه و برقراری ارتباط با مسئولان خوشروی این مرکز زیبایی از اطلاعات زیر استفاده کنید.

همچنین باید بگوییم که  تتوی این مرکز زیبایی نیز طرفداران زیادی دارد، قطعا می دانید که تتو باید توسط فردی کاملا باتجربه انجام شود و در غیر این صورت پشیمانی به بار خواهد آورد؛ خوب استبدانید که سالن زیبایی پرنیان مرکزی بسیار عالی برای تتو است و می توانید پیش از انجام تتوی خود با متخصصان مجموعه مشورت کرده و نمونه کارهایشان را ببینید و سپس تصمیم‌گیری کنید.

آدرس: بناب، خیابان آب، فلکه آب، به سمت مسجد مهرآباد، دربند اول، سالن زیبایی پرنیان

شماره تماس:

04137736098

09391762988

اگر شما عزیزان نیز تجربه ی استفاده از خدمات این سالن را دارید، تجربیات خود را با ما در میان بگذارید. منتظر نظرها و انتقاداتتان هستیم.

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *