سالن زیبایی پارامیس باغ بهادران

سالن زیبایی پارامیس باغ بهادران

سالن زیبایی و آرایشی پارامیس در شهر باغ بهادران راه اندازی شده است. باغ بهادران در استان اصفهان واقع شده است. مدرک معتبر اروپایی که این سرکار خانم دارد او را یکی از مدیران موفق و با تجربه در زمینه زیبایی کرده است. تمامی خدماتی که یک مرکز آرایشی باید داشته باشد را این مرکز در خود گنجانده است.

اکستنشن، مش، رنگ، های لایت، لو لایت و … از خدمات قابل ارائه این مرکز است. کوتاهی مو در مدل های مختلف طبق سلیقه مشتری انجام می شود. محیط سالن کاملا خوشایند است. بیست سال سابقه کار مدیر سالن از او یک آرایشگر و پیرایشگر ماهر ساخته است.

شماره تماس این مرکز 09131145682 است. برای دریافت خدمات حتما از قبل با سالن هماهنگ بفرمایید. اصلاح و ابرو از قدیمی ترین خدمات یک سالن زیبایی است. تمامی خدمات به صورت مطلق و صرفا در سالت قابل  ارائه به مشتری است.

بافت مو، کاشت ناخن، طراحی و سوهان ناخن و … را باید بر اساس سلیقه مشتری به آنها ارائه کرد. سالن زیبایی پارامیس هم همه خدمات را با سلیقه مشتری ترکیب می کند. اپیلاسیون با لوازم یک بار مصرف در محیطی کاملا بهداشتی قابلیت دریافت دارد. اگر ساکن شهر باغ بهادران هستید حتما با این مرکز آشنایی دارید.

 

مطلب پیشنهادی  سالن زیبایی هفت قلم

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *