سالن زیبایی نیلگون یزد

سالن زیبایی نیلگون

سالن زیبایی نیلگون در شهر یزد تاسیس شده است. این سالن آرایش و زیبایی با مدیریت سرکار خانم زارع کار خود را آغاز کرده است. 10 سال سابقه کار از این آرایشگر یک استاد زیبایی ساخته است.

سرکارخانم زارع در کار آرایش مو و صورت کاملا متخصص هستند. پرسنل با تجربه این مجموعه در خدمت رسانی کاملا حرفه ای، بااخلاق، باحوصله و خوش سلیقه هستند. مدیر مجموعه مدارک معتبری در زمینه آرایشگری را دارا هستند.

عروس خانم های جوان برای روز عروسی خود در این مرکز زیبایی که تخصصی در زمینه آرایش دارد به سلیقه خودشان آرایش و میکاپ را دریافت می کنند. کوتاهی مو در این سالن زیبایی انجام می شود.

رنگ و مش، های لایت، انواع بافت، کاشت ناخن، نقش حنا و دیزاین ناخن با آخرین متد اجرا می شود. از دیگر خدمات سالن زیبایی نیلگون اپیلاسیون است. ­­در اپیلاسیون از تمامی وسایل یک بار مصرف و بهداشتی در این سالن زیبایی استفاده می شود.

اکستنشن، کوتاهی، شینیون و میکاپ از دیگر خدمات این مجموعه به شمار می رود. پاکسازی صورت نیز در این مجموعه به صورت کاملا حرفه ای انجام می پذیرد. هاشور ابرو را نیز این مرکز برای ارائه دارد.

تمامی خدماتی که به عروس جوان ما ارائه خواهد شد با متد روز و کاملا مدرن است. در این سالن خدماتی مانند آرایش صورت، اصلاح صورت و اصلاح ابرو انجام می شود. کراتینه مو در این سالن نیز انجام می شود.

محیط سالم و دوستانه آرایشگاه صرف زمان برای گرفتن خدمات را برای شما دلپذیر و راحت خواهد کرد. گریم عروس از تخصص های این سال زیبایی است که به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی آن را انجام می دهد.

مطلب پیشنهادی  سالن زیبایی آدن اسلام آباد غرب

سالن زیبایی نیلگون در زمینه میکاپ و گریم عروس به هنرجویان مشتاق آموزش می دهد. برای دریافت اطلاعات و زمان آموزش ها به شماره 09132516987 تماس بگیرید.

 

 

2 reviews

  1. خانم زارع کاش همون جوری ک خوب پول میگیری کارتم خوب و تمیز اموزش میدادی.البته تقصیر نداری چون خودتم خوب بلد نیستی
    من ک اصلااز کارت راضی نیستم واز پولی ک بابت اموزش دادم نمیگذرم.چون چیز خاصی یاد نگرفتم

    1. نظر شما همراه گرامی در سایت ثبت گردید.امیدواریم بتوانیم در عروس سنتر سالن های زیبایی بهتر و کارآمد تری را قراردهیم

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *