سالن زیبایی فریدا بوشهر

سالن زیبایی فریدا بوشهر

سالن آرایشی و زیبایی فریدا در شهر بوشهر افتتاح شده است. مدیر این مجموعه زیبایی نگار صداقت است. بیست سال سابقه و تجربه در این حرفه از او یک استاد متبحر ساخته است.

این مدیر سالن آرایش در همه زمینه های آرایشی، زیبایی، میکاپ و … مهارت فراوانی دارد. حرفه تخصصی این مرکز میکاپ، شینیون است. این سالن در زمینه تتو و مانیکور و پدیکور تسلط و مهارت دارد.

این سالن زیبایی در شهر بوشهر در خیابان عاشوری، نبش بهارستان١۶ ساختمانی را به خود اختصاص داده است.

رنگ، های لایت، مش، کوتاهی، میکاپ و … از خدمات قابل ارائه در این سالن زیبایی است. لازم به ذکر است که هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو و لب از دیگر خدمات است مرکز زیبایی به شمار می رود.

پرسنلی که برای این آرایشگاه انتخاب شده است همگی با تجربه هستند. گریم عروس یکی از تخصص های این سالن زیبایی است که می تواند یک روز خاطره انگیز را برای عروس خانم ها به ارمغان بیاورد.

از دیگر خدمات سالن زیبایی فریدا می توان به اصلاح ابرو، اصلاح صورت، وکس صورت، اپیلاسیون، لیفت، لمینت مژه اشاره کرد که در این خدمات مهارت فراوانی دارد.

برای تماس با این مرکز زیبایی با شماره 09363136108 تماس بگیرید. اگر از قبل برای خدمات وقت گرفته شود بی شک زمان کمتری را انتظار خواهید کشید. در این سالن هنگام خدمات گرفتن در یک محیط دوستانه قرار خواهید داشت.

 

مطلب پیشنهادی  سالن زیبایی یکتا هندیجان

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *