سالن زیبایی تمنا ارومیه

سالن زیبایی تمنا در ارومیه
زیبایی از مهمترین علت ‌هایی‌ست که برای دست‌یابی و افزایش آن به سالن‌های زیبایی مراجعه می‌کنیم؛ در این میان حائز اهمیت‌ترین خواسته‌ی همه‌ی مراجعان این است که تمامی خدمات به صورت حرفه‌ای و توسط هنرمندان و کارشناسان ماهر زیبایی انجام شود، در ضمن حداعلای نظافت نیز در خدمات و محیط مهم است.
هیچ تفاوتی ندارد که برای خدمات کاشت ناخن به یک آرایشگاه مراجعه می‌کنید و یا انواع بافت، رنگ و مش و حتی اصلاح صورت؛ در هریک از این خدمات اگر مدل یا رنگ انتخابی، متناسب با چهره‌ی شما نباشد از آن آرایشگاه و کاردش راضی نخواهید بود. حالا ما اینبار به شما عزیزان مرکزی درجه یک برای زیبایی را معرفی می‌کنیم که با مراجعه به آن می‌توانید نیازهای زیباییتان را به کارشناسان حرفه‌ای سپرده و از نظر رعایت بهداشت نیز آسوده خاطر باشید.

حتی اگر یکبار به سالن زیبایی تمنا در ارومیه بروید، حتما توجهتان به این مرکز جلب شده و مشتری دائمی خواهید شد؛ برای این که بیشتر با سالن تمنا آشنا شوید کمی از کارشناسان حرفه‌ای و خدمات موجود در این مرکز برایتان می‌گوییم.
سالن زیبایی تمنا 21 سال سابقه‌ی درخشان دارد و محیط و دکوراسیونش بسیار لوکس و پاکیزه و در شان یک بانوی ایرانی‌ست. خدمات رنگ و مش این سالن زبانزد است؛ انواع لایت‌ها، تکنیک‌های آمبره، سامبره، بالیاژ، لایت با اسپاچولا و حمام رنگ و… به صورت حرفه‌ای و رضایت بخش انجام می‌شوند.
همچنین بانوانی که در جستجوی مکانی با کار عالی برای تغییر چهره با خدمات ابرو و تاتو هستند نیز می‌توانند به سالن زیبایی تمنا اعتماد کرده و از خدمات فوق تخصصی تاتو، میکروپیگمنتیشن با دستگاهAmeiaقرینه سازی ابرو، هاشور، میکروبیلدینگ، سایه، خط چشم، تاتوی بن مژه، خط لب، حجیم سازی لب –رژ تری دی- و… بهره‌مند شوند.

خدمات حرفه ای سالن تمنا به همین جا ختم نمی‌شود، همانطور که اشاره کردیم همه‌ی امور زیباییتان را می‌توانید با اطمینان خاطر به کادر مجرب سالن زیبایی تمنا در ارومیه بسپارید. از دیگر خدمات این مرکز زیبایی می‌توانیم به اپیلاسیون سنتی و گیاهی، کوتاهی با قیچی‌های  8 کاره، انواع کاشت ناخن و سایر امور مربوط به ناخن، اصلاح صورت با وکس و… اشاره کنیم.

همانگونه که حتما متوجه شدید کادر این سالن زیبایی در زمینه‌های تاتو، میکاپ و آماده‌سازی عروس، شینیون، هیرکات و به طور کلی همه‌ی امور مربوط به عروس و میکاپ بسیار حرفه‌ای عمل می‌کنند اما اگر باز هم مایل هستید با سوابق این مجموعه آشنا شوید، باید بگوییم که کارشناسان سالن زیبایی تمنا دارای مدارکی بین‌المللی از بسیاری از کشورهای خارجی هستند مانند:

مدرک بین ‌المللی میکاپ از دبی

مدرک بین المللی کار با مواد از ترکیه

مدرک بین المللی هیکات از امریکا

مدرک بین المللی ناخن از ارمنستان

و…

پیشنهاد می‌کنیم برای یکبار هم که شده شانستان را در سالن زیبایی تمنا امتحان کنید، برای این کار کافی‌ست از راه‌های ارتباطی زیر کمک بگیرید:

شماره های تماس:

04433466298

09149385170

09142843800

آدرس: ارومیه، خیابان آزادگان 1، جنب بانک ملی، طبقه زیرین مبلمان نفیس، سالن زیبایی تمنا

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *