سالن زیبایی، سالن زیبایی آندیا زاهدان

05433217292

سالن زیبایی، سالن زیبایی آندیا زاهدان

مجموعه زیبایی آندیا با ارائه انواع خدمات زیبایی و آرایش عروس به سبکی متفاوت با آنچه تا کنون تجربه نکرده اید و بهره گیری از برندهای سرشناس آرایشی دنیا در کنار شماست تا مهمترین شب زندگیتان را زیباتر رغم بزنید.

امروز روشهای مختلف دارویی و غیر دارویی برای درمان جای جوش وجود دارند که در این پست برای شما به اختصار در مورد آنها خواهم گفت، اما فراموش نکنیم که درمان جای جوش بسیار تخصصی است و درمان خودسرانه می تواند منجر به بدتر شدن آنها شود. چنانچه جای جوش به صورت تغییر رنگ باشد داروهای دارای ترکیبات لایه بردار و روشن کننده در این زمینه معمولا موثر واقع می شوند. البته استفاده از ضد آفتابهای متوسط تا قوی نیز جهت حفاظت پوست در مقابل اشعه ماورا بنفش نور خورشید در این افراد اهمیت بیشتری پیدا می کند. نکته ای که معمولا از توجـــه بیماران دور می ماند این است که استفاده از ویتامین یی باعث کند شدن روند بهبود می شود پس بنابراین از ویتامین ای استفاده نکنید. برخی لیزرها مثل لیزر فراکشنال نیز برای درمان جای جوش ها خصوصا چنانچه به صورت فرورفتگی باشند بسیار موثر هستند. همچنین روشی به نام سابسیژن وجود دارد که در واقع با قطع رشته های فیبروتیک زیر فرورفتگی ها باعث می شوند تا پوست بهتر به سایر درمان ها پاسخ دهد. ترکیب این روش با پی آر پی می تواند به نتیجه ای مطلوب تر منجر گردد. پیلینگ های شیمیایی نیز گرچه در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند اما هنوز جزو روشهای درمانی جای جوش محسوب می شوند.میکرو نیدلینگ ترجیحا با مزوتراپی نیز می تواند در درمان جای جوش موثر باشد. تزریق ژل یا فیلر پس از انجام سابسیژن به داشتن ظاهری بهتر برای بیماران مبتلا به جای جوش منجر می گردد. فراموش نکنید که با درمان به موقع و سریع جوش های خود در مراحل اولیه ریسک ایجاد جای جوش را کم کنید.

مطلب پیشنهادی  سالن زیبایی حس کرمان

در دنیای امروز داشتن کیفیت بالا تنهابخشی از اولویت های یک خدمات است.زیرا مشتریان علاوه بر کیفیت تقاضای احترام،سرویس دهی منظم،اطلاع رسانی و توجه بیشتربه خواسته هاونیازهایشان را دارند.بنابراین ارائه ی خدمات و محصولات با کیفیت و حرفه ای در دستورالعمل این مجموعه قرارگرفته است

ما در گروه عروس آندیا زاهدان  با مدیریت خانم نجمه عربی در حال حاضر باچندین نفر پرسنل متخصص در محیطی خوشآیند میزبان مشتریان‌مان هستیم.

کلیه خدمات مورد نیاز بانوان نظیر رنگ و مش، اکستنشن، کوتاهی، مانیکور و پدیکور، میکروپیگمنتیشن,طراحی ناخن، میکاپ، شنیون، براشینگ،پاکسازی پوست,ماساژ ,ایپلاسیون, کاشت ناخن، خدمات عروس با بهترین کیفیت و جدیدترین متد برای مشتریان ما مهیا است.

گروه عروس آندیا زاهدان

هدف ما ازآرایش، زیباسازی متناسب با چهره و سلیقه شماست.

بعد از مطالعه اطلاعات این کانال برای دریافت مشاوره رایگان و دیدن آرشیو عروس آندیا با ما تماس بگیرید.
۳۳۲۱۷۲۹۲

برای دریافت اطلاعات مفید به سالن مراجعه نمایید

دوستان عزیزی که تمایل به مشاوره با متخصص میکروپیگمنتیشن (آرایش دائم)دارند می توانند با خدمات عروس آندیا تماس داشته باشند.

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خیابان فردوسی
زاهدان استان سیستان و بلوچستان IR
Get directions
خیابان فردوسی
زاهدان استان سیستان و بلوچستان IR
Get directions