آموزشگاه و سالن زیبایی ستاره ایلام

سالن زیبایی ستاره ایلام

سالن آرایشی و زیبایی ستاره در شهر ایلام به بهره برداری رسیده است. خانم یوسفی مدیریت این مجموعه را به عهده دارد. هفده سال سابقه کار یوسفی از او یک آرایشگر ماهر ساخته است. مدارک بین المللی زیادی را این مدیر با تجربه کسب کرده است. . گریم عروس یکی از تخصص های این سالن زیبایی است که می تواند یک روز خاطره انگیز را برای عروس خانم ها به ارمغان بیاورد.

این مدیر سالن آرایش در همه زمینه های آرایشی، زیبایی، میکاپ و … مهارت فراوانی دارد. لازم به ذکر است که تخصص حرفه ای ایشان در زیبایی و پاکسازی پوست خواهد بود. میکاپ و شینیون مو مهارت این مدیر با تجربه است. اکستنشن را نباید از قلم انداخت. کوتاهی مو، میکاپ، هاشور و قاب ابرو از خدمات قابل ارائه این مرکز خواهد بود.

های لایت، لو لایت، رنگ، مش، کوتاهی، میکاپ و … از خدمات قابل ارائه در این سالن زیبایی است. پرسنلی که برای این آرایشگاه انتخاب شده است همگی با تجربه هستنداپیلاسیون در این مرکز با وسایل و لوازم یک بار مصرف ارائه خواهد شد.

از دیگر خدمات سالن زیبایی بورلا می توان به اصلاح ابرو، اصلاح صورت، وکس صورت و…  اشاره کرد که در این خدمات مهارت فراوانی دارد. برای تماس با این مرکز زیبایی با شماره 09183437538 تماس بگیرید. این مرکز زیبایی تمامی هنر خود را آموزش می دهد و مدرک بین المللی ارائه می کند.

 

 

 

مطلب پیشنهادی  سالن زیبایی بژ بوشهر

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *