آموزشگاه آرایشی و زیبایی بی بی گل قشم

سالن زیبایی بی بی گل قشم

سالن زیبایی بی بی گل قشم  همان گونه که از نامش مشخص است در جزیره قشم واقع شده است. این سالن زیبایی با مدیریت سرکار خانم فهیمه کلهر کار خود را شروع کرده است. این سالن زیبایی سال72 افتتاح شده است. این 25 سال سابقه کار از این آرایشگر خوشنام یک استاد زیبایی ساخته است.

سرکارخانم فهیمه کلهر در کار آرایش مو و صورت کاملا متخصص است. این سالن زیبایی با خدماتی در زمینه زیبایی و آرایش کار و فعالیت می کند. پرسنل با تجربه این مجموعه در خدمت رسانی کاملا حرفه ای هستند.

عروس خانم های جوان برای روز عروسی شان در این مرکز زیبایی که تخصصی در زمینه آرایش دارد به سلیقه خودشان و متناسب با چهره ای که دارند آرایش می شوند.

رنگ، های لایت، انواع بافت، کاشت ناخن، نقش حنا و دیزاین تخصصی ناخن با آخرین متد روز اجرا می شود.از دیگر خدمات سالن زیبایی بی بی گل قشم اپیلاسیون است. اپیلاسیون به دو روش معمولی و گیاهی انجام می شود.

شینیون و میکاپ از دیگر خدمات این مجموعه به حساب می آید. پاکسازی صورت نیز در این مجموعه به صورت کاملا حرفه ای انجام می پذیرد.

تمامی خدماتی که به عروس جوان ما ارائه خواهد شد با متد روز و کاملا مدرن است. در این سالن خدماتی مانند آرایش صورت، اصلاح صورت و اصلاح ابرو انجام می شود. کراتینه مو در این سالن نیز انجام می شود.

محیط سالم و دوستانه آرایشگاه صرف زمان برای گرفتن خدمات را برای شما دلپذیر می کند

مطلب پیشنهادی  سالن زیبایی،سالن عروس زیبا

.

 

گریم عروس از تخصص های این سال زیبایی است که به صورت حرفه ای آن را انجام می دهد. کوتاهی مو در این سالن زیبایی انجام می شود.

در سال 1382 این مرکز در کنار خود یک آموزشگاه را در نظر گرفته است. گریم تخصصی نیز در سالن زیبایی بی بی گل قشم انجام می پذیرد.

برای مراجعه به این سالن آدرس این مرکز در جزیره قشم به این ترتیب است. شماره های تماسی که برای ارتباط با این سالن زیبایی در نظر گرفته شده است  ؟؟؟؟ است.

 

 

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *