گریم عروس با چه نوع کرم‌هایی بهتر است؟

گریم عروس با چه نوع کرم هایی بهتر است؟ گریم عروس با استفاده از پن کیک پن کیک نوعی کرم پودر است که فشرده شده و به صورت لایه ای تخت و نازک در بازار موجود است و از کرم های پر کاربرد برای گریم عروس است. این نوع کرم ها را باید با استفاده […]

گریم عروس با چه نوع کرم هایی بهتر است؟

گریم عروس با استفاده از پن کیک

پن کیک نوعی کرم پودر است که فشرده شده و به صورت لایه ای تخت و نازک در بازار موجود است و از کرم های پر کاربرد برای گریم عروس است. این نوع کرم ها را باید با استفاده از پدهای مخصوصی که معمولا کنار محصول موجود است استفاده نمود. توجه داشته باشید برای استفاده از این کرم ها اید به طبع پوست خود توجه کنید. اگر پوست خشکی دارید نباید از پنکیک های خیلی خشک استفاده کنید در این صورت رطوبت پوست شما گرفته می شود و در معرض بیماری های پوستی و پیری پوست قرار می‌گیرید.

چه نوع کرم‌هایی برای گریم عروس مناسب‌اند؟

گریم عروس با استفاده از کرم پودر

کرم پودرها کرم هایی هستند که بایستی با استفاد از اسفنج یا پد مخصوص آن استفاده شود. برخی از این کرم پودر ها همان وظایف کرم ضد آفتاب را انجام می‌دهند. برای زیباتر جلوه دادن شما عروس خانم گرامی جهت گریم عروس بهتر است که کرم پودر انتخابی شما همرنگ پوستتان باشد تا از غیرطبیعی نشان دادن پوست شما جلوگیری کند.

http://arooscenter.com

گریم عروس با استفاده از پن استیک

این نوع کرم نیز به وسیله پد یا اسفنج مخصوص باید مورد استفاده قرار گیرد. پن استیک را بیشتر در مواقعی که بخواهند زخم و یا التهاب پوستی را برطرف کنند مورد استفاده قرار می‌دهند. این نوع کرم معمولاً با انواع پوست‌ها سازگاری دارد و به این دلیل متناسب با سلیقه‌ی بسیاری از نو عروسان می باشد. بنابراین اگر از مشکلات پوستی رنج میبرید بهتر است برای گریم عروس از این کرم ها استفاده کنید.

چه نوع کرم‌هایی برای گریم عروس مناسب‌اند؟

گریم عروس با استفاده از کرم دور چشم

این کرم ها به صورت لایه‌بردار بوده و می‌تواند باعث از بین رفتن چین و چروک اطراف چشم شود. برخی ممکن است نسبت به این کرم‌ها حساسیت داشته باشند لذا در فرآیند گریم عروس، عروس خانم‌های گرامی در استفاده این کرم ها توجه لازم را به این موضوع مبذول داشته باشند. تاثیر این کرم ها به صورت موقتی است بنابراین برای جشن ها و مراسمات یک روزه بسیار مناسب است.

گریم عروس

گریم عروس با استفاده از کرم نرم کننده

این کرم ها وظیفه ی مرطوب کردن و آبرسانی به پوست را برعهده دارند و باعث نرمی و لطافت سطح پوست می شوند. از این کرم ها هم برای دست و هم برای صورت استفاده می شود. کسانی که دارای پوست های حساسی نسبت به کرم های مرطوب کننده دارند باید از کرم های نرم کننده بدون عطر و بدون حساسیت استفاده نمایند. از این کرم بیشتر برای گریم دستهای عروس استفاده می شود.

چه نوع کرم‌هایی برای گریم عروس مناسب‌اند؟

گریم عروس با استفاده از کرم ضد آفتاب:

این کرم ها برای جلوگیری از اثرات نفوذی اشعه های آفتاب بر روی پوست می‌شود. لازم به ذکر است که اثر این کرم ها به صورت موقت است وبرای طولانی مدت باید استفاده از آن را تمدید کرد. به عروس خانم های گرامی توصیه می شود که برای جلوگیری از بروز حساسیت و بیماری های پوستی از کرم های ضد آفتاب معمولی استفاده نمایند. البته این کرم ها را برای عروس خانم هایی استفاده می کنند که قصد دارند به فضای بیرون از تالار رفته و در آنجا مشغول عکسبرداری و فیلمبرداری باشند.

http://arooscenter.com

گریم عروس با استفاده از کرم لایه‌بردار:

کرم های لایه بردار معمولاً توسط پزشکان تجویز می شود و همان طور که اسمش پیداست وظیفه‌ی لایه‌برداری و پاکیزگی سطح پوست را بر عهده دارد . این کرم ها موجب شاداب تر شدن پوست، از بین رفتن جوش های سر سیاه و زیرپوستی، از بین رفتن لک‌های ناشی از استفاده زیاد از لوازم بهداشتی و… را برعهده دارد.

گریم عروس

مطلب پیشنهادی  سبک آرایش عروس و نکات مربوط به آن برای عروس خانم ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *