کفش عروسی , و راهنمای انتخاب مناسبترین کفش عروسی برای لباس عروس

کفش عروسی , و راهنمای انتخاب مناسبترین کفش عروسی برای لباس عروس با سلام خدمت همراهان همیشگی عروس سنتر, در این بخش قصد داریم تا شما را با راهنمای انتخاب مناسبترین کفش عروسی برای لباس عروس آشنا کنیم.     کفش عروسی باید مناسب با لباس عروسی باشد. کفش عروسی علاوه بر اینکه باید متناسب با […]

کفش عروسی , و راهنمای انتخاب مناسبترین کفش عروسی برای لباس عروس

با سلام خدمت همراهان همیشگی عروس سنتر, در این بخش قصد داریم تا شما را با راهنمای انتخاب مناسبترین کفش عروسی برای لباس عروس آشنا کنیم.

 

 

کفش عروسی باید مناسب با لباس عروسی باشد.

کفش عروسی علاوه بر اینکه باید متناسب با لباس عروسی باشد, باید به اندازه کافی در پای عروس نیز راحت باشد تا بتواند آن را در تمام روز برای آتلیه و مراسم عروسی بپوشد و خاطره ای خوش از آن روز برایش باقی بماند.

در انتخاب جنس کفش خود دقت کنید.

http://arooscenter.com

کفش هایی از جنس حریر, ساتن , کرپ, برای استفاده به عنوان کفش عروسی به علت متناسب بودن با لباس عروسی متداول تر هستند, البته اگر کفشی متفاوت از این جنس ها که متفاوت با پارچه لباس عروسی باشد نیز انتخاب کنید باعث خاص تر و جذاب تر شدن عروس میشود.

 

کفش عروسی باید در پاهایتان راحت باشد.

در مراسم عروسی باید تمام روز کفشی را به پا داشته باشید و امکان اینکه آن را دربیاورید تقریبا ناممکن است, مگر اینکه رقص و مراسم عروسی به پایان برسد.
در حقیقت راحت بودن کفش  بیشتر از ظاهر خود کفش اهمیت دارد. پوشیدن کفش پاشنه بلند بستگی به این دارد که شما به پوشیدن آن ها عادت دارید یا نه.

 

عروس سنتر 

 

مدل کفش عروسی باید متناسب با لباس عروسی و نوع مراسم شما باشد.

http://arooscenter.com

در راهنمای انتخاب مناسبترین کفش عروسی برای لباس عروس پیشنهاد میشود که به رسمی بودن مراسم عروسی, مدل لباس و فصلی که مراسم عروسی در آن برگزار میشود دقت کنید, زیرا همه این عوامل در انتخاب کفشی مناسب برای عروس دخیل هستند.
مثلا در فصل تابستان صندل جلو باز, سفید رنگ و از جنس ساتن, متناسب با لباس عروسی دکلته, پشت باز و ساتن است.
در مقابل در فصل پاییز و زمستان کفش ساده جلو بسته از نوع حریر با لباس عروسی حریری و بلند مطابقت دارد.
در عروسی های غیر رسمی نیز میتوانید کفش های راحتی ساده و صندل بپوشید.

مطلب پیشنهادی  فرهنگ عروسی و آداب و رسوم ازدواج کشور برزیل ، فرهنگ عروسی

 

به تناسب کفش عروسی و مکان عروسیتان دقت کنید.

کفش های پاشنه بلند مناسب راه رفتن روی ساحل و یا سنگ فرش نیستند. تمام مراحل روز عروسی خود را در نظر بگیرید, سپس در مورد انتخاب کفش عروسی خود تصمیم گیری کنید.

 

کفشی را متناسب با کفش داماد انتخاب کنید.

http://arooscenter.com

اگر شما از داماد قدبلندتر و یا کمی کوتاه تر از او هستید, پاشنه کفش خود را بر اساس قد خود و داماد انتخاب کنید. کفش های پاشنه بلند پاهای شما را کشیده تر و لاغرتر نشان میدهد علاوه بر این باعث میشود بلند قدتر به نظر برسید.
اگر میخواهید ظاهری متفاوت داشته باشید, انتخاب کفش  مناسب به شما کمک خواهد کرد.

 

عروس سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *