کت و شلوار دامادی , و راهنمای انتخاب شیک ترین کت و شلوار در شب عروسی

کت و شلوار دامادی , و راهنمای انتخاب شیک ترین کت و شلوار در شب عروسی وقت بخیر همراهان همیشگی عروس سنتر , یکی از دغدغه هایی که آقا دامادها در شب عروسی خود دارند مسئله انتخاب شیک ترین کت و شلوار در این شب باشکوه است. در این بخش از عروس سنتر قصد داریم […]

کت و شلوار دامادی , و راهنمای انتخاب شیک ترین کت و شلوار در شب عروسی

وقت بخیر همراهان همیشگی عروس سنتر , یکی از دغدغه هایی که آقا دامادها در شب عروسی خود دارند مسئله انتخاب شیک ترین کت و شلوار در این شب باشکوه است.

در این بخش از عروس سنتر قصد داریم تا شما عزیزان را با راهنمای انتخاب شیک ترین کت و شلوار در شب عروسی تان همراهی کنیم.

 

کت و شلوار محبوب انتخاب کنیم یا خاص؟

همیشه به توصیه هایی که اطرافیان و مزون داران راجع به تیپ ظاهری شما میگویند گوش دهید, اگر میبینید بعضی ها خیلی زیبا هستند یا خیلی خوش لباس این توصیه ها را میدانند و به آن ها عمل می کنند. این توصیه ها مخصوصا برای عروس و دامادها خیلی مهم هستند.
آن ها باید مد نظر داشته باشند که لباس شان در شب عروسی یکی از خاطره انگیزترین لباس های زندگیشان خواهد بود. معمولا دامادها در انتخاب کت و شلوار شب عروسی, خیلی ساده تر از عروس خانم ها دست به انتخاب میزنند. اما این سادگی در انتخاب نباید باعث بی دقتی شود. همانطور که عروس ها باید نکاتی در رابطه با لباس عروسی شان در نظر بگیرند, دامادها هم باید نکاتی را مد نظر قرار دهند.

گریم داماد در خاص بودن او در تاثیر میگذارد.

arooscenter.com

معمولا برای زیباتر شدن عروس خانم ها به جز لباس, آرایش نقش اساسی دارد. با آرایش, رنگ پوست آن ها به پایه دلخواه میرسد ولی وضع دامادها متفاوت است.
درست است که گریم میتواند در تغییر چهره تان تاثیر داشته باشد اما فقط کمی! زیرا باید به رنگ پوست خود توجه داشته باشید.
خیلی ها از آقایان هم روی رنگ مشکی به عنوان رنگ مناسب برای لباس دامادی تاکید دارند. درست است که مشکی رنگ مناسبی رای اغلب رنگ های پوست است و بسیار رسمی تر است, اما قطعا رنگ هایی هستند که به چهره شما زیبایی بیشتری می بخشند, پس لزومی ندارد زیبایی را فدای روال معمول کنید.
از مشاوران حاضر در فروشگاه های لباس مردانه بخواهید تا به شما در زمینه انتخاب کت و شلوار مناسب کمک کنند.
در ایران سه رنگ سفید, مشکی و نباتی جزو رنگ های محبوبی هستند که دامادها به سراغشان میروند. معمولا افراد با توجه به فرهنگ خانوادگیشان دست به انتخاب کت و شلوار میزنند.

مطلب پیشنهادی  ژست عروس و داماد برای عکاسی و آتلیه در سایت عروس سنتر

 

کت و شلوار های ساده پسندیده ترند.

arooscenter.com

در ایران معمولا کت ها و شلوارها ساده هستند اما یکسری از آقا دامادها دوست دارند متفاوت باشند. این دسته به سراغ تاکسیدو و پاپیون میروند. درست است که ترکیب این دو با هم زیباست اما مدلی نیست که در فرهنگ ما به اندازه فرهنگ غربی محبوبیت داشته باشد.
بهتر است در مراسم عروسی تان یک کت تک دکمه ساده را با یک کراوات زیبا ترکیب کنید. اگر هم دوست داشته باشید میتوانید از ژیله فلور استفاده کنید. ژیله هایی که طرح یک نوار رویشان است و خیلی هم مناسب هستند.

عروس سنتر

 

اگر لاغر هستید مشکی نپوشید.

arooscenter.com

در راهنمای انتخاب شیک ترین کت و شلوار مورد اساسی دیگر سایز لباس است. آقا دامادهایی که اضافه وزن دارند به هیچ وجه سراغ کت و شلوارهایی با رنگ روشن نروند, زیرا کت و شلوار سفید آن ها را دو برابر نشان میدهد. کت و شلوار مشکی برای این دسته افراد گزینه مناسب تری است.
عکس این مسئله هم صادق است, اگر خیلی لاغر هستید سراغ مشکی نروید بلکه میتوانید کت و شلوار رنگ سفید را انتخاب کنید که شما را چاق نر نشان دهد, بخصوص اگر عروس خانم چاق است.

 

کفش دامادی خود را زیاد بپوشید.

arooscenter.com

در ارتباط با کفش دامادی باید به یک نکته بسیار مهم توجه کنید, بعد از اینکه کفش خود را خریداری کردید آن را توی کمدتان قرار ندهید که در مراسم عروسی بپوشید, حداقل ۲ یا ۳ بار این کفش را پا کنید, حتی در خانه. با این کار کفش با فرم پای شما هماهنگی بیشتری پیدا میکند و اگر ایرادی داشته باشد مشخص میشود. نکته دیگر این است که اگر کفش شما نیم شماره از پایتان زرگتر بود اصلا نگران نباشید, زیرا تا آخر شب مسلما پای شما ورم خواهد کرد و اگر کفشی که انتخاب کرده اید حتی کمی برایتان تنگ باشد, تا آخر شب خیلی اذیتتان میکند.

مطلب پیشنهادی  مزون عروس و انتخاب لباس عروس مناسب در سایت عروس سنتر

 

کت شلواری راحت انتخاب کنید.

بعضی از آقا دامادها تمایل دارند از کت و پیراهن های تنگ استفاده کنند, به خصوص آن دسته ای که اندام ورزشکارانه دارند, اما پوشیدن لباس تنگ به معنای این نیست که خودتان را در لباس گیر بیاندازید, به خاطر داشته باشید که در روز ازدواجتان کلی کار باید انجام دهید, باید به آرایشگاه, گلفروشی و از همه مهمتر دنبال عروس بروید! پس لباستان را طوری انتخاب کنید که در آن راحت باشید و مانع تحرکتان نشود.

عروس سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *