چگونه خواستگار معتاد را تشخیص دهیم؟ – عروس سنتر

چگونه خواستگار معتاد را تشخیص دهیم؟ شاید در کنار همه دغدغه هایی که دختران دم بخت دارند، تشخیص خواستگار معتاد در راس همه نگرانی ها است. زیرا ممکن است یک انتخاب اشتباه، یک عمر پشیمانی و پیامد های ناگوار همراه داشته باشد. اگر شما هم جزو آن دسته از خانم هایی هستید که این نگرانی […]

چگونه خواستگار معتاد را تشخیص دهیم؟

شاید در کنار همه دغدغه هایی که دختران دم بخت دارند، تشخیص خواستگار معتاد در راس همه نگرانی ها است. زیرا ممکن است یک انتخاب اشتباه، یک عمر پشیمانی و پیامد های ناگوار همراه داشته باشد.

اگر شما هم جزو آن دسته از خانم هایی هستید که این نگرانی را دارند، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را  در عروس سنتر بخوانید.

راه های تشخیص خواستگار معتاد

جدای از اینکه طرف مقابل به چه ماده مخدری اعتیاد دارد، یک سری از علایم در بین همه آن ها مشترک است که برخی از روش های تشخیص آن در زیر آماده است:

۱- انجام آزمایش اعتیاد

در فرهنگ ایرانی قبل از انجام عقد یکی از الزامات برای پسران جوان انجام آزمایش اعتیاد است که گاهی اوقات ممکن است با فریب همراه باشد و آزمایش مخدوش شده باشد که تنها راه کسب اطمینان تکرار این آزمایش است.

۲- وجود برخی از وسایل در زندگی شخصی

برای مصرف برخی از مواد مخدر وسایل خاصی نیاز است. دیدن سوزن سوخته یا کاغذهایی که لوله شده‌اند و یا دستمال نیم ‌سوخته و ابزار شیشه‌ای خاص می‌تواند شک ‌برانگیز باشد و شما را در تشخیص خواستگار معتاد یاری دهد.

خواستگار معتاد
خواستگار معتاد_arooscenter.com

۳- تغییر در خلق و خو

افراد معتاد در هنگام مصرف فردی بسیار مهربان هستند و به اطرافیان توجه می کنند و زمانی که نیاز به مصرف دارند جمع گریز می شوند و تنهایی را ترجیح می دهند.

۴- اختلال در خواب و خوراک

یکی دیگر از راه  های تشخیص خواستگار معتاد توجه به ساعات خواب و نحوه غذا خوردن او است.

مطلب پیشنهادی  میکروپیگمنتیشن موی سر و تصاویر مربوط به آن در سایت عروس سنتر

یک فرد معتاد تمایل دارد شب ها بیدار باشد و روز ها بخوابد، همچنین هیچ میلی به غذا خوردن ندارد و همین باعث می شود کاهش وزن قابل ملاحضه ای داشته باشد.

۵- وجود علایم در چهره و بدن

کبودی دور چشم، تیرگی لب ها، فرو رفتن گونه ها و آسیب دیدگی دندان ها از دیگر روش هایی است که در تشخیص خواستگار معتاد می تواند کمک کننده باشد.

نکته مهم: تشخیص نهایی باید توسط پزشک متخصص انجام شود.

برای استفاده از خدمات مجموعه ی عروس سنتر، ما می توانیم شما را به مشتریان سابق و درخشنده خود معرفی کنیم تا از این طریق بتوانید از تجربه های آنان از خدمات ما بهره برداری نمایید.

هرگونه کپی برداری از این سایت با ذکر نام و لینک عروس سنتر مجاز است.

در صورت کپی برداری بدون منبع، مجموعه ی عروس سنتر هیچ رضایتی در این زمینه نداشته و حرام می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *