منحصر به فرد ترین دسته گل عروس و راهنمای انتخاب آن در شبی رویایی

منحصر به فرد ترین دسته گل عروس منحصر به فرد ترین دسته گل عروس با سلام خدمت دوستداران همیشگی عروس سنتر , در این قسمت قصد داریم تا شما را با راهنمای انتخاب منحصر به فردترین دسته گل عروس در شبی رویایی همراهی کنیم.   مدل و دسته گل عروس را بر چه اساسی انتخاب کنیم؟ […]

منحصر به فرد ترین دسته گل عروس

منحصر به فرد ترین دسته گل عروس

با سلام خدمت دوستداران همیشگی عروس سنتر , در این قسمت قصد داریم تا شما را با راهنمای انتخاب منحصر به فردترین دسته گل عروس در شبی رویایی همراهی کنیم.

 

مدل و دسته گل عروس را بر چه اساسی انتخاب کنیم؟

http://arooscenter.com

دسته گل عروس بخش چشمگیری از مراسم عروسی را شامل میشود که نمیتوان از کنار آن به سادگی عبور کرد و در انتخاب آن بی تفاوت بود. در ساخت مدل دسته گل عروس میتوان از گل های طبیعی یا مصنوعی استفاده کرد که اعلب گل های طبیعی در درست کردن دسته گل عروس استفاده میشود. ترکیب رنگ دسته گل عروس نیز از موارد مهم دیگری است که با سلیقه خود عروس یا با لاک عروس تنظیم میگردد. استفاده از وسائل تزئینی که زیبایی خاصی به دسته گل میبخشد نیز از مواردیست که مطابق سلیقه عروس خانم انتخاب میشود.

 

سعی کنید گل های همان فصل را انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب منحصر به فردترین دسته گل عروس در شبی رویایی توصیه میکند که دسته گل عروس خود را با گل های همان فصل  که علاوه بر تازگی و درخشندگی  از نظر قیمت نیز ارزان تر و مقرون به صرفه تر هستند انتخاب کنید, زیرا با شرایط محیطی و آب و هوایی نیز سازگاری بیشتری دارند. از جمله آن ها میتوان گل های رز در فصل تابستان , گل های نرگس و لاله در فصل بهار , نیلوفر در زمستان و زنبق را نیز در فصل پاییز نام برد.

گل های مقاوم انتخاب کنید.

http://arooscenter.com

گل هایی را برای دسته گل عروس انتخاب کنید که بتوانند ساعت ها بدون آب تازه بمانند و به آسانی پژمرده نشوند. برای مثال گل های رز هلندی , لیلیوم هلندی , آفتابگردان و ارکیده میتوانند گزینه ای مناسبی باشند. بهتر است در این مورد با گل فروشی مورد نظرتان مشورت کنید.

 

مطلب پیشنهادی  آداب و رسوم ازدواج در کرمانشاه و فرهنگ عروسی در این شهر تاریخی

دسته گل مصنوعی

اگر دوست دارید دسته گل مصنوعی داشته باشید میتوانید آن را کاملا شبیه دسته گل طبیعی انتخاب کنید. مدل هایی به شکل بازوئی , دست بندی یا آبشاری از نمونه ایی است که میتوان به آن اشاره کرد.

مدل دسته گل رابطه مستقیم با اندام شما دارد. اگر اندامی ریز نقش دارید کاملا اشتباه است که دسته گل بزرگ انتخاب کنید زیرا باعث میشود ریزنقش تر به نظر آیید و دسته گل کوچک هم برای فردی که درشت اندام است اصلا مناسب نیست و جلوه ای ندارد.

 

عروس سنتر

 

مزیت دسته گل مصنوعی

به خاطر داشته باشید اگر دسته گل عروس مصنوعی داشته باشید بهتر است در آن گل هایی به کار بگیرید که در آن فصل وجود دارند.
بهترین مزیت دسته گل مصنوعی ماندگاری آن است , مثلا پس از سال ها آن را به فرزندان و نوه های خود نشان میدهید , البته این نکته را نیز مدنظر داشته باشید که دسته گل عروس مصنوعی در عکس ها نمایان تر هستند.

 

دسته گل های عروس کریستال و مروارید

http://arooscenter.com

اخیرا دسته گل های کریستال و مروارید هم به گل فروشی ها آمده است که رقابت بین دسته گل طبیعی و مصنوعی را دوچندان میکنند.بسیاری از عروس خانم ها ترجیح میدهند که از دسته گل های مروارید و کریستال استفاده کنند که ماندگارتر و متفاوت تر هستند.

 

در آخر عروس سنتر برای شما آرزوی شبی رویایی دارد .امیدواریم بتوانید منحصر به فرد ترین دسته گل عروس را برای شب رویایی خود تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *