مشاوره قبل از ازدواج در زمینه مرد ایده آل در سایت عروس سنتر

مشاوره قبل از ازدواج در زمینه مرد ایده آل در سایت عروس سنتر ازدواج یکی از مهم ترین و جدی ترین اتفاق های زندگی هر فرد است، زندگی با ایده ال ها ، خوشحالی ، رضایت در گرو انتخاب درست همسر است تا باقی عمر را با ارامش کنار هم زندگی کنید.   نکات استفاده […]

مشاوره قبل از ازدواج در زمینه مرد ایده آل در سایت عروس سنتر

ازدواج یکی از مهم ترین و جدی ترین اتفاق های زندگی هر فرد است، زندگی با ایده ال ها ، خوشحالی ، رضایت در گرو انتخاب درست همسر است تا باقی عمر را با ارامش کنار هم زندگی کنید.

 

نکات استفاده از مشاوره قبل از ازدواج

 

مشاوره قبل از ازدواج می تواند کمکی بزرگ برای شناخت درست طرف مقابل باشد.

خوشبختانه در سال های اخیر به مشاوره قبل از ازدواج توجه بیشتری شده اما ما همچنان شاهد ازدواج های ناموفق هستیم که احساسی و عجولانه در ان تصمیم گیری شده،

ازطرفی دیگر افرادی که تصمیم به مشاوره قبل ازدواج گرفتند این مهم را به درستی انجام نمی دهند، دیده میشود که زوجین بعد از اتمام مراسمات خواستگاری و انتخاب یک دیگر و تمام شدن صحبت ها اقدام به مراجعه ، به مشاور می کننددر این مرحله اینکه توصیه ها گفت و گو با مشاوره تا چه اندازه موثر هستند و  می تواند تصمیم انها را تغییر دهد جای بحث مفصل دارد.

مشاوره ها معتقد هستند که جوانان باید تحت نظر والدین هم دیگرا ببینند و حس درونی بینشان ایجاد شود و بعد تخت مراجعات به مشاوره ازدواج و خانواده، بهترین تصمیم و عاقلانه ترین تصمیم را بگیرند ما میخواهیم در زمینه خوصوصیات و ملاک های یک مرد ایده ال که پر رنگ تر هستند را چند مورد بیان کنیم.

 

مشاوره قبل از ازدواج – معرفی مرد ایده آل از نظر خانم ها

 

١)در وحله اول یک مرد واقعی میتواند از خود و خانواده اش دفاع کند.

مطلب پیشنهادی  جدیدترین مزون عروس در کشور - عروس سنتر - جدیدترین مزون عروس در کشور

٢)مرد واقعی برای تمام کارهای خود برنامه ریزی می کند.

٣)در تمام کارهای خود پشت کار دارد و تا رسیدن به هدف موردنظر خود دست از تلاش برنمیدارد.

٣)شجاع است و با ایمان و در کارها توکل به خدا را فراموش نمی کند ترس های خود را پذیرفته و با انها رو به رو میشود.

۴)یک مرد واقعی متواضع است و در به دست اوردن پیروزی ها به خود مغرور نمی شود.

۵)تحصیل کرده است نه اینکه مدرک تحصیلی بالای داشته باشد بلکه او اشتیاق شدیدی به یادگیری دارد و همین امر باعث می شود که بتواند با همه نوع ادم های با هر نوع صنفی معاشرت داشته باشد و ارتباط برقرار کند و خیلی هوشمندانه می تواند با تاجران و مبلقین دین هم ارتباط برقرار کند.

۶)زمانی حرف میزند که چیز با ارزشی برای گفتن داشته باشد و ارزش همه کلمات را میداند.

٧)….

برای انتخاب همسربه الگوهای دیگران نباید نگاه کنید بلکه باید سعی کنید یکسری الگوهای مهم را بر اساس ارزش های خودتان در ذهن دسته بندی کنید .زمانی که برای ازدواج به یک مورد خاص فکر میکنید ١٠ مورد از اولویت های خود را روی کاغذ نوشته و برسی کنید که چند مورد از انها را دارند و حتی اگر ٧ مورد را هم داشته باشد ان شخص میتواند ایده ال باشد.

مشاوره قبل از ازدواج تنها چیزی است که ذهن جوان های در شرف ازدواج را نصبت به افقد دید زندگی بازتر میکند.

 

مشاوره قبل از ازدواج
مشاوره قبل از ازدواج_arooscenter.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *