مزون عروس و عوامل موثر بر انتخاب یک لباس عروس زیبا

مزون عروس و عوامل موثر بر انتخاب یک لباس عروس زیبا خوشبختانه در سال های اخیر آمار خرید لباس عروس در بین مزون عروس رواج بسیار بالایی داشته است و بسیاری از عروس و دامادها برای انتخاب لباس عروس مناسب خود چندین بار به مزون های عروس متعدد مراجعه نموده و پس از تصمیم گیری […]

مزون عروس و عوامل موثر بر انتخاب یک لباس عروس زیبا

خوشبختانه در سال های اخیر آمار خرید لباس عروس در بین مزون عروس رواج بسیار بالایی داشته است و بسیاری از عروس و دامادها برای انتخاب لباس عروس مناسب خود چندین بار به مزون های عروس متعدد مراجعه نموده و پس از تصمیم گیری نسبت به انتخاب یکی از بهترین لباس عروس هایی که متناسب با اندام مناسب عروس می باشد اقدام می نمایند.

عروس خانم های گرامی در مزون عروس برای انتخاب یک لباس عروس متناسب با اندام خود به یک سری از ویژگی های خاص توجه می کنند که آن ویژگی ها عبارتند از:

فیت بودن لباس بر اندام:

فیت بودن به معنای تناسب لباس با اندام مورد نظر می باشد. طبیعتاً همه ی نو عروسان زیبا برای پوشیدن و سپری کردن شب عروسی خود با لباس عروس کمی احساس ناآشنایی دارند و این موضوع به این دلیل است که تا به حال از لباس عروس استفاده نکرده اند. بنابراین لباس عروس منتخب بایستی متناسب با اندام عروس باشد تا موجب اذیت و ناراحتی عروس در طی این شب به یاد ماندنی نگردد. لباس عروس نه باید آن قدر تنگ باشد که عروس احساس خفگی و ناراحتی داشته باشد و نباید آن قدر گشاد باشد که در بدن شل و بدنما جلوه دهد.

مزون عروس و عوامل انتخاب یک لباس عروس زیبا
مزون عروس_http://arooscenter.com

 

پایین تنه:

برخی از نو عروسان به دلیل لاغری زیادی خود ترجیح می دهند که تپل تر جلوه نمایند بنابراین به انتخاب لباس عروس با دامن های عریض تر می پردازند. برخی دیگر از عروس خانم ها که کمی تپل تر هستند ترجیح می دهند لباس عروسشان وی را کمی لاغرتر نمایان سازد بنابراین به انتخاب لباس عروس های عمدتاً با مدل ماهی می پردازند که دامن های راسته و تنگ تری دارد.

مطلب پیشنهادی  کفش عروس و نکاتی که در استفاده از آن باید رعایت گردد
مزون عروس
مزون عروس_http://arooscenter.com

 

نمای پشت لباس:

در این باره لازم است تا بدانید بسیاری از لباس ها نه تنها لباس عروس بلکه تمامی لباس های موردنظر خانم ها ممکن است از جلو نمای بسیار جالب توجه و زیبایی داشته باشند ولی از پشت چنگی به دل نزند. بنابراین برای انتخاب یک لباس عروس مناسب حتما به نمای پشت آن نیز توجه داشته باشید تا بعدا از این بابت پشیمان نشوید.

مزون عروس و عوامل انتخاب یک لباس عروس زیبا
مزون عروس_http://arooscenter.com

 

قیمت مناسب

بسیاری ز عروس و داماد ها برای انتخاب لباس عروس مورد نظر خود از لحاظ قیمت و هزینه خرید و یا اجاره دچار تردید و دودلی هستند. لازم به ذکر است که برای برگزاری یک مراسم عروسی بی نظیر و به یاد ماندنی ضرورتی ندارد که به هزینه های گزاف و سربار دست زد. بلکه یک باس عروس شیک و زیبا و در عین حال با قیمت مناسب می تواند شبی با خاطره های خوب برای شما به ارمغان آورد.

مزون عروس
مزون عروس_http://arooscenter.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *