لباس مناسب روز خواستگاری برای خانم ها و راهنمای انتخاب

لباس مناسب روز خواستگاری برای خانم ها وقت بخیر همراهان همیشگی عروس سنتر , در این قسمت مواردی چند جهت انتخاب لباس مناسب روز خواستگاری برای خانم ها عزیز پیشنهاد میکنیم. امیدواریم برایتان مفید واقع شود. خواستگاری میتواند یکی از بزرگترین وقایع در زندگی هر دختر و پسری باشد, در نتیجه نوع لباسی که دختر خانم یا آقا […]

لباس مناسب روز خواستگاری برای خانم ها

وقت بخیر همراهان همیشگی عروس سنتر , در این قسمت مواردی چند جهت انتخاب لباس مناسب روز خواستگاری برای خانم ها عزیز پیشنهاد میکنیم. امیدواریم برایتان مفید واقع شود.

خواستگاری میتواند یکی از بزرگترین وقایع در زندگی هر دختر و پسری باشد, در نتیجه نوع لباسی که دختر خانم یا آقا پسر در این روز میپوشند بسیار مهم است پس با عروس سنتر همراه باشید.

 

بهتر است لباس های راحت بپوشید.

پوشیدن لباس های راحت و آزاد در مقابل خانواده داماد میتواند حس بهتری به شما بدهد, و این حس میتواند به آن ها نیز منتقل شود. پوشیدن صندل های خانگی گاهی اوقات شما را معذب میکند, سعی کنید تا میتوانید لباس های بدون درد سر به تن کنید.

www.arooscenter.ir

با لباس مناسب روز خواستگاری خاص باشید.

عروس سنتر توصیه میکند که در انتخاب لباس و رنگ و مدل آن ها دقت نظر داشته باشید, زیرا برخورد اول میتواند تعیین کننده خیلی از مسائل باشد, پس سعی کنید ظاهر شما طوری باشد که در همان جلسه اول نظر داماد و خانواده اش را جلب کند.


با چه تیپی ظاهر شوید؟

اگر حجاب کامل برایتان مهم است, حتما چادر سر کنید, در غیر اینصورت با لباسی پوشیده و رنگ های روشن که نشان دهنده اعتماد به نفس شماست در مراسم ظاهر شوید.

لباس مناسب روز خواستگاری برای خانم ها

از تمیز بودن بدنتان اطمینان خاطر داشته باشید.

 لباس مناسب روز خواستگاری  برای خانم ها و راهنمای انتخاب توصیه میکند که قبل از هر چیزی یک استحمام خوب داشته باشید و پس از آن حتما موهای خود را خشک کنید,  این امر نشان میدهد که شما برای ظاهرتان ارزش زیادی قائلید و زمان لازم برای برای زیبایی و آراستگی خود صرف کرده اید.

مطلب پیشنهادی  مدیریت مالی ازدواج در دوران عقد در سایت عروس سنتر- قسمت سوم

 

عطر و خوشبو کننده را به اندازه اسپری کنید.

عطر و خوشبو کننده خوب هستند اکا اگر بیش از حد معمول استفاده شوند ممکن است باعث آزار طرف مقابل شود, چون شما از ذائقه مهمانان نسبت به رایحه عطر خود و میزان استفاده آن اطلاع ندارید, پس هر چه کمتر اسپری کنید پسندیده تر است.

بهتراست عطر را یکبار  روی ساعد, پشت گوش و گردن اسپری کنید.

 

عروس سنتر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *