لباس عروس ۲۰۱۸ و انواع مدل های آن در سایت عروس سنتر – قسمت سوم

لباس عروس ۲۰۱۸ و انواع مدل های آن در سایت عروس سنتر – قسمت سوم در دو بخش قبلی این موضوع از سایت به تشریح ۸ مدل از  مدل های لباس عروس ۲۰۱۸  پرداخته شد، در این بخش از سایت عروس سنتر به تشریح ۴ مدل دیگر از این مدل های لباس عروس اشاره می گردد. […]

لباس عروس ۲۰۱۸ و انواع مدل های آن در سایت عروس سنتر – قسمت سوم

در دو بخش قبلی این موضوع از سایت به تشریح ۸ مدل از  مدل های لباس عروس ۲۰۱۸  پرداخته شد، در این بخش از سایت عروس سنتر به تشریح ۴ مدل دیگر از این مدل های لباس عروس اشاره می گردد.

برای مشاهده بخش قبلی کافی است به لینک زیر مراجعه نمایید:

لباس عروس ۲۰۱۸ و انواع مدل های آن در سایت عروس سنتر – قسمت دوم

 

انواع مدل های لباس عروس ۲۰۱۸ 

۹- این مدل لباس عروس دامنی بلند داشته و در اصطلاح مدل لباس عروس دنباله دار می باشد. از گردن تا پایین دامن عروس را تور بلندی تشکیل می دهند که روی آن پر از مروارید های ریز است و این سبب جذابیت این نوع لباس عروس شده است.

لباس عروس ۲۰۱۸
لباس عروس ۲۰۱۸_https://arooscenter.com

 

۱۰- این مدل لباس عروس ترکیبی از مدل ماهی و دکلته است، که روی آن را گل ها و شکوفه های درشت سفید رنگ پوشانده است، این لباس عروس دارای شنلی از جنس تور است که روی این تور را نیز شکوفه هایی همانند لباس عروس در برگرفته است، لازم به ذکر است که شنل این لباس عروس دارای کلاه است.

لباس عروس ۲۰۱۸
لباس عروس ۲۰۱۸_https://arooscenter.com

 

۱۱- این مدل لباس عروس نیز به صورت دکلته است، ولی پایین تنه آن از ران ها به پایین دارای آستر نمی باشد، عروس خانم های گرامی می توانند بنا بر سلیقه ی خود در پوشیدن این لباس عروس از ساپورت استفاده کنند و یا این که چیزی نپوشند، اما پاها در زیر پارچه ی ظریفی از جنس گیپور نمایان است.

مطلب پیشنهادی  آتلیه عروس حرفه ای و عکس های هنری از عروس و داماد

شنل این لباس عروس نیز بسیار بلند و از جنس تور است.

لباس عروس ۲۰۱۸
لباس عروس ۲۰۱۸_https://arooscenter.com

 

۱۲- این مدل لباس عروس از جمله لباس عروس های دکته ی بسیار ساده است، دامن این مدل لباس عروس نسبت به دیگر مدل های لباس عروس کوتاه تر و عروس خانم در استفاده از این لباس عروس بایستی کفش زیبا و متناسب داشته باشد.

توری از گردن تا پایین لباس عروس قرار دارد که البته شکافی برای بیرون آوردن دست های عروس از داخل آن وجود دارد.

لباس عروس ۲۰۱۸
لباس عروس ۲۰۱۸_https://arooscenter.com

 

 

برای استفاده از خدمات مجموعه ی عروس سنتر، ما می توانیم شما را به مشتریان سابق و درخشنده خود معرفی کنیم تا از این طریق بتوانید از تجربه های آنان از خدمات ما بهره برداری نمایید.

هرگونه کپی برداری از این سایت با ذکر نام و لینک عروس سنتر مجاز است.

در صورت کپی برداری بدون منبع، مجموعه ی عروس سنتر هیچ رضایتی در این زمینه نداشته و حرام می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *