لباس عروس پوشیده

لباس عروس پوشیده لباس عروس ها دارای مدل های مختلف و متنوعی می تواند مورد گزینش عروس و داماد ها قرار گیرند. لباس عروس هایی مانند لباس عروس پوشیده ، لباس عروس لختی، دانتل، گیپور، مدل ماهی و… عروس سنتر امروز در باب لباس عروس پوشیده بحث خواهد نمود تا بتواند بخش کوچکی از مراسم […]

لباس عروس پوشیده

لباس عروس ها دارای مدل های مختلف و متنوعی می تواند مورد گزینش عروس و داماد ها قرار گیرند. لباس عروس هایی مانند لباس عروس پوشیده ، لباس عروس لختی، دانتل، گیپور، مدل ماهی و…

عروس سنتر امروز در باب لباس عروس پوشیده بحث خواهد نمود تا بتواند بخش کوچکی از مراسم عروسی و شادی شما همراهان گرامی را سهیم گردد:

کاربرد لباس عروس پوشیده

لباس عروس پوشیده مناسب برای افراد مذهبی و یا مجالسی است که تالارهایی با تفکیک جنسیتی ندارند. همچنین در بسیاری از موارد که عروس و داماد در فضاهای باز به عکاسی و فیلمبرداری مشغول هستند و علی الخصوص در عمارات عروسی که قبلا این مورد نیز توضیح داده شده است، این لباس عروس کاربرد دارد.

لباس عروس پوشیده
لباس عروس پوشیده_http://arooscenter.com

 

مدل های لباس عروس پوشیده

این لباس عروس در مدل های مختلفی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. برخی از این لباس عروس ها دارای یقه ی پوشیده و آستین های بلند هستند.

برخی دیگر دارای آستین بلند هستند ولی یقه ی خیلی پوشیده ای ندارند.

برخی دیگر نیز حتی دارای روسری و حجاب گردن هستند که به جز دست ها و صورت عروس جایی دیگر در معرض دید دیگران قرار نمی گیرد.

برخی دیگر از این لباس ها دارای آستین سه ربع هستند.

لباس عروس پوشیده_http://arooscenter.com
لباس عروس پوشیده_http://arooscenter.com

 

جنس مدل لباس عروس پوشیده

جنس این لباس ها هم می تواند از نوع گیپور باشد، هم ساتن، هم دانتل و…. . ولی اغلب به دلیل اینکه کاملاً پوشیده هستند، برای اینکه عروس در این نوع لباس عروس احساس گرمی و خفقی نکنند، لباس عروس پوشیده را از جنس های دارای منافذ هوایی می دوزند و همچنین از پارچه های سبک و خنک استفاده میکنند.

مطلب پیشنهادی  لباس عروس ۲۰۱۸ و انواع مدل های آن در سایت عروس سنتر – قسمت چهارم
لباس عروس پوشیده_http://arooscenter.com
لباس عروس پوشیده_http://arooscenter.com

 

نمای لباس عروس پوشیده

برای برخی از فرهنگ ها و آداب و رسوم ایرانی حکم ایجاب می کند که حتی در مراسم عروسی خود نیز دارای ظاهری پوشیده و محجبه باشند. اینگونه افراد نیز حق این را دارند که در مراسم عروسی خود بدرخشند و شبی به یاد ماندنی و زیبا در تصور همگان ایجاد کنند. لذا این نوع لباس عروس ها بر خلاف تصور برخی از افراد، بسیار هم زیبا و شیک است و می تواند برای این نوع افراد کاربردی باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *