لباس عروس مناسب برای جشن عروسی شما کدام است؟

لباس عروس مناسب برای جشن عروسی شما کدام است؟ لباس عروس نوعی لباسی است که عروس خانم در جشن و یا مراسم مهمانی عروسی یا در هنگام سفره عقد به تن می‌کند و زیبایی خاصی دارد.  در همه‌ جای دنیا معمولا لباس های مناسب عروسی به رنگ سفید است اما مدل لباس های عروس خانم ها به فرهنگ و رسوم قومیتی بستگی […]

لباس عروس مناسب برای جشن عروسی شما کدام است؟

لباس عروس نوعی لباسی است که عروس خانم در جشن و یا مراسم مهمانی عروسی یا در هنگام سفره عقد به تن می‌کند و زیبایی خاصی دارد.  در همه‌ جای دنیا معمولا لباس های مناسب عروسی به رنگ سفید است اما مدل لباس های عروس خانم ها به فرهنگ و رسوم قومیتی بستگی دارد.

 

۱- لباس عروس دنباله دار

پوشیدن  لباسی با دنباله بلند برای خانم‌های قد بلند مناسب است. پوشیدن لباسی با دنباله ای بلند به عوامل مختلفی مانند قد عروس خانم و محل عروسی وابسته است. اگر عروس خانم کوتاه قد لباس با دنباله بلند بپوشد؛ ظاهرش طوری نشان می‌دهد که انگار در لباس گم شده‌ است. و همچنین اگر محیط خیلی کوچک باشد عروس و لباسش در آن جلوه‌ی خوبی نخواهند داشت.

لباس عروس مناسب برای جشن عروسی شما کدام است؟

۲- لباس مدل ماهی

مدل لباس عروس پری دریایی را معمولاً تحت عنوان مدل ماهی نیز می‌شناسند. در این نوع لباس عروس ها، دامن از قسمت زانو به پایین، گشاد می‌شود و استایلی شبیه به پری دریایی را به وجود می‌آورد. این لباس عروس برای انواع مدل اندام ها مناسب است.

لباس عروس

۳- لباس پرنسسی

مدل های لباس عروس پرنسسی، همان مدل های خیلی پفی و کروی هستند و بیش تر قسمت دامن آنان چشمگیر مد نظر می‌باشد. لباس های پرنسسی به دلیل داشتن دامن پفی زیبا مورد توجه خیلی از عروس خانوم ها و آقا دامادها قرار میگیرد و همچنین به دلیل خیلی پف بودن این لباس عروس چهره تفاوتی را برای میهمانان تداعی می‌کند.

لباس عروس مناسب برای جشن عروسی شما کدام است؟

۴- لباس مدل A

این مدل لباس ها نیز به صورت پف هستند، با این تفاوت که پف کمتری نسبت به لباس های پرنسسی دارند. لباس عروس های مدل A  از این دست، عمومی تر هستند و تقریبا مناسب هر نوع تیپ و اندامی می‌باشند. عروس خانوم های کمی تپل یا ریز نقش می‌توانند در این مدل ها بسیار زیبا تر به نظر برسند. مدل A برای عروس های خیلی قد بلند مناسب نمی‌باشد.

لباس عروس

۵- باحجاب

در بسیاری از فرهنگ‌های ایرانی و غیر ایرانی و یا بهتر است بگوییم فرهنگ اسلامی، بسیاری از عروس خانم‌ها دوست دارند که لباس محجبه داشته باشند. این مدل لباس برای عروس خانم های باکفایت و زیبا توصیه می‌شود.

http://arooscenter.com

۶- آستین‌دار

عروس خانم ها به دلیل شرایط خاص جشن عروسی و یا نامزدی خود تمایل دارند که لباس یقه دار و آستین دار بر تن کنند و اینگونه بدرخشند. لباس  های آستین دار و یقه‌دار هم می تواند زیبا و جذاب باشند البته به شرطی که مدل و طراحی دوخت ان متناسب با اندام عروس خانم اجرا شود.

لباس عروس

مطلب پیشنهادی  مدل لباس عروس – سایت عروس سنتر و تنوع انتخاب شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *