لباس عروس مناسب برای جشن عروسی شما کدام است؟

لباس عروس مناسب برای جشن عروسی شما کدام است؟

لباس عروس مناسب برای جشن عروسی شما کدام است؟

لباس عروس نوعی لباسی است که عروس خانم در جشن و یا مراسم مهمانی عروسی یا در هنگام سفره عقد به تن می‌کند و زیبایی خاصی دارد.  در همه‌ جای دنیا معمولا لباس های مناسب عروسی به رنگ سفید است اما مدل لباس های عروس خانم ها به فرهنگ و رسوم قومیتی بستگی دارد.

 

۱- لباس عروس دنباله دار

پوشیدن  لباسی با دنباله بلند برای خانم‌های قد بلند مناسب است. پوشیدن لباسی با دنباله ای بلند به عوامل مختلفی مانند قد عروس خانم و محل عروسی وابسته است. اگر عروس خانم کوتاه قد لباس با دنباله بلند بپوشد؛ ظاهرش طوری نشان می‌دهد که انگار در لباس گم شده‌ است. و همچنین اگر محیط خیلی کوچک باشد عروس و لباسش در آن جلوه‌ی خوبی نخواهند داشت.

لباس عروس مناسب برای جشن عروسی شما کدام است؟

۲- لباس مدل ماهی

مدل لباس عروس پری دریایی را معمولاً تحت عنوان مدل ماهی نیز می‌شناسند. در این نوع لباس عروس ها، دامن از قسمت زانو به پایین، گشاد می‌شود و استایلی شبیه به پری دریایی را به وجود می‌آورد. این لباس عروس برای انواع مدل اندام ها مناسب است.

لباس عروس

۳- لباس پرنسسی

مدل های لباس عروس پرنسسی، همان مدل های خیلی پفی و کروی هستند و بیش تر قسمت دامن آنان چشمگیر مد نظر می‌باشد. لباس های پرنسسی به دلیل داشتن دامن پفی زیبا مورد توجه خیلی از عروس خانوم ها و آقا دامادها قرار میگیرد و همچنین به دلیل خیلی پف بودن این لباس عروس چهره تفاوتی را برای میهمانان تداعی می‌کند.

لباس عروس مناسب برای جشن عروسی شما کدام است؟

۴- لباس مدل A

این مدل لباس ها نیز به صورت پف هستند، با این تفاوت که پف کمتری نسبت به لباس های پرنسسی دارند. لباس عروس های مدل A  از این دست، عمومی تر هستند و تقریبا مناسب هر نوع تیپ و اندامی می‌باشند. عروس خانوم های کمی تپل یا ریز نقش می‌توانند در این مدل ها بسیار زیبا تر به نظر برسند. مدل A برای عروس های خیلی قد بلند مناسب نمی‌باشد.

لباس عروس

۵- باحجاب

در بسیاری از فرهنگ‌های ایرانی و غیر ایرانی و یا بهتر است بگوییم فرهنگ اسلامی، بسیاری از عروس خانم‌ها دوست دارند که لباس محجبه داشته باشند. این مدل لباس برای عروس خانم های باکفایت و زیبا توصیه می‌شود.

https://arooscenter.com

۶- آستین‌دار

عروس خانم ها به دلیل شرایط خاص جشن عروسی و یا نامزدی خود تمایل دارند که لباس یقه دار و آستین دار بر تن کنند و اینگونه بدرخشند. لباس  های آستین دار و یقه‌دار هم می تواند زیبا و جذاب باشند البته به شرطی که مدل و طراحی دوخت ان متناسب با اندام عروس خانم اجرا شود.

لباس عروس

تعداد بازدید»:524 بازدید

ارسال نظر

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

آخرین مطالب
آخرین مجموعه ها