لباس عروس دانتل

لباس عروس دانتل انتخاب یک لباس عروس زیبا و مورد قبول برای هر دو گل نو شکفته (عروس و داماد) انتخابی بس  مشکل و قابل تامل است. به همین دلیل عروس سنتر هر بار به بررسی هر یک از مدل های لباس عروس در پست های متفاوت می پردازد تا زمینه انتخاب شایسته و مناسب […]

لباس عروس دانتل

انتخاب یک لباس عروس زیبا و مورد قبول برای هر دو گل نو شکفته (عروس و داماد) انتخابی بس  مشکل و قابل تامل است. به همین دلیل عروس سنتر هر بار به بررسی هر یک از مدل های لباس عروس در پست های متفاوت می پردازد تا زمینه انتخاب شایسته و مناسب را برای شما همراهان همیشگی عروس سنتر و عروس و داماد های جوان فراهم آورد. امروز نسبت به ارائه ی مدل لباس عروس دانتل اقدام شده است. امید است که بهترین مدل های لباس عروس برای شما عروس خانم زیبا مورد پسند قرار گیرد.

لباس عروس دانتل همان مدل لباس عروس گیپور است، با این تفاوت که روی آن پر از نقش و طرح های زیبا می باشد. در واقع به پارچه ای که با استفاده از ترکیبی از پنبه و ابریشم اصل به صورت برجسته و با کیفیتی بسیار ضخیم تافته و بافته می شود، پارچه گیپور می گویند. این نوع پارچه ها به دو صورت دارای زمینه و بدون زمینه ایجاد می شوند. به پارچه های گیپور دارای طرح زمینه های زیبا دانتل گفته می شود.

لباس عروس دانتل
لباس عروس دانتل_http://arooscenter.com

 

این نوع لباس عروس ها مورد پسند بسیاری از عروس خانم های گرامی قرار گرفته است به طوری که در بسیاری از مدل های لباس عروس از مدل دانتل نیز استفاده می شود. به طور کلی مدل دانتل در اکثریت مدل های لباس عروس به کار گرفته شده است و این به دلیل آن است که زیبایی و جلوه ی خاصی را برای لباس عروس از هر نوعی که باشد (ماهی، دکلته، پرنسسی و…) به ارمغان می آورد.

مطلب پیشنهادی  شنل عروس و تصاویر مربوط به مدل های شنل عروس

بسیاری از عروس خانم ها این نوع لباس عروس را به این دلیل انتخاب می کنند که علاوه بر ظاهری زیبا و پسندیده ای که دارد، همچنین نوعی از لباس عروس های پوشیده محسوب می گردد چرا که اکثرا مدل دانتل برای شانه ها ، یقه و آستین های لباس عروس به کار گرفته می شود.

لباس عروس دانتل_http://arooscenter.com
لباس عروس دانتل_http://arooscenter.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *