لباس عروس دانتل

لباس عروس دانتل

لباس عروس دانتل

انتخاب یک لباس عروس زیبا و مورد قبول برای هر دو گل نو شکفته (عروس و داماد) انتخابی بس  مشکل و قابل تامل است. به همین دلیل عروس سنتر هر بار به بررسی هر یک از مدل های لباس عروس در پست های متفاوت می پردازد تا زمینه انتخاب شایسته و مناسب را برای شما همراهان همیشگی عروس سنتر و عروس و داماد های جوان فراهم آورد. امروز نسبت به ارائه ی مدل لباس عروس دانتل اقدام شده است. امید است که بهترین مدل های لباس عروس برای شما عروس خانم زیبا مورد پسند قرار گیرد.

لباس عروس دانتل همان مدل لباس عروس گیپور است، با این تفاوت که روی آن پر از نقش و طرح های زیبا می باشد. در واقع به پارچه ای که با استفاده از ترکیبی از پنبه و ابریشم اصل به صورت برجسته و با کیفیتی بسیار ضخیم تافته و بافته می شود، پارچه گیپور می گویند. این نوع پارچه ها به دو صورت دارای زمینه و بدون زمینه ایجاد می شوند. به پارچه های گیپور دارای طرح زمینه های زیبا دانتل گفته می شود.

لباس عروس دانتل
لباس عروس دانتل_https://arooscenter.com

 

این نوع لباس عروس ها مورد پسند بسیاری از عروس خانم های گرامی قرار گرفته است به طوری که در بسیاری از مدل های لباس عروس از مدل دانتل نیز استفاده می شود. به طور کلی مدل دانتل در اکثریت مدل های لباس عروس به کار گرفته شده است و این به دلیل آن است که زیبایی و جلوه ی خاصی را برای لباس عروس از هر نوعی که باشد (ماهی، دکلته، پرنسسی و…) به ارمغان می آورد.

بسیاری از عروس خانم ها این نوع لباس عروس را به این دلیل انتخاب می کنند که علاوه بر ظاهری زیبا و پسندیده ای که دارد، همچنین نوعی از لباس عروس های پوشیده محسوب می گردد چرا که اکثرا مدل دانتل برای شانه ها ، یقه و آستین های لباس عروس به کار گرفته می شود.

لباس عروس دانتل_https://arooscenter.com
لباس عروس دانتل_https://arooscenter.com

تعداد بازدید»:329 بازدید

ارسال نظر

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

آخرین مطالب
آخرین مجموعه ها