لباس عروس آستین دار

لباس عروس آستین دار در بسیاری از مزون های لباس عروس مشاهده نموده اید که برخی از لباس عروس ها دارای آستین می باشند. حال این لباس عروس آستین دار برخی از تور و برخی دیگر کاملاً پوشیده هستند، برخی سه ربع و برخی دیگر تا مچ دست هستند. این لباس عروس ها برای عروس […]

لباس عروس آستین دار

در بسیاری از مزون های لباس عروس مشاهده نموده اید که برخی از لباس عروس ها دارای آستین می باشند. حال این لباس عروس آستین دار برخی از تور و برخی دیگر کاملاً پوشیده هستند، برخی سه ربع و برخی دیگر تا مچ دست هستند.

این لباس عروس ها برای عروس و داماد های دارای شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرند.

همان طور که در بخش های قبلی از آداب و رسوم و فرهنگ های عروسی در مکان های مختلف ایران زمین و حتی خارج از کشور یاد شده است، در بسیاری از فرهنگ های مذهبی عروس مجبور است تا لباس محجبه بر تن کند تا بتواند حکم فرهنگ و سنت دینی خود را به جا آورد.

لذا با توجه به این مطالب لازم است تا لباس عروس هایی برای عروس خانم های دارای این گونه شرایط طراحی گردد.

لباس عروس آستین دار
لباس عروس آستین دار_http://arooscenter.com

 

بر خلاف تصور برخی از خانم ها، لباس عروس آستین دار لباس عروسی بسیار شیک و تن خور است، و حتی می تواند جلوه ای متفاوت از عروس های دیگر به شما بدهد.

بنابراین بسیاری از عروس خانم های زیبا که به دنبال ایده های متفاوت در زمینه شب عروسی خود هستند، انتخاب یک لباس عروس آستین دار می تواند ایده جالب و فوق العاده ای برای درخشیدن هر چه بیش تر او در مجلس شب عروسی خود شود.

آستین های این نوع لباس عروس ها همانطور که در بخش های قبلی نیز بدان اشاره گردیده است، از دو جنس تور و یا دانتل مورد استفاده قرار می گیرد. این جنس از پارچه ها هرگز باعث ناراحتی بدن انسان نمی شود و از زیر کاملا نرم و راحت است بدین جهت عروس خانم ها نباید نگران اذیت شدن خود در این لباس عروس ها باشند.

مطلب پیشنهادی  لباس عروس چینی مورد استفاده در فرهنگ عروسی کشور چین

حتی تصور اینکه در یک لباس عروس آستین دار در شب عروسی خود توسط دیگران و علی الخصوص توسط شاه داماد عزیز مورد تایید واقع می شوید نیز می تواند زیبا و دل انگیز باشد.

لباس عروس آستین دار
لباس عروس آستین دار_http://arooscenter.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *