فیلمبردار عروس و دوربین های مورد استفاده برای مراسم عروس

فیلمبردار عروس و دوربین های مورد استفاده برای مراسم عروس امروز عروس سنتر برای همراهان همیشگی خود و همچنین برای کسانی که در زمینه ی آتلیه و فیلمبردار عروس و داماد فعالیت دارند چند نکته مورد تامل در باب موضوع دوربین های فیلم برداری تهیه و تدارک دیده است. امید است که این مطالب راه […]

فیلمبردار عروس و دوربین های مورد استفاده برای مراسم عروس

امروز عروس سنتر برای همراهان همیشگی خود و همچنین برای کسانی که در زمینه ی آتلیه و فیلمبردار عروس و داماد فعالیت دارند چند نکته مورد تامل در باب موضوع دوربین های فیلم برداری تهیه و تدارک دیده است. امید است که این مطالب راه گشای عملکرد بهینه برای اجرای یک برنامه سازمان یافته باشد.

بسیاری از افرادی که  فیلم بردار عروس هستند برای تهیه فیلم عروسی از دوربین های DV وHDV استفاده می کنند. این سیستم ه از کیفیت بسیار پایینی برای مراسمات عروسی برخوردار است. همچنین بسیاری دیده شده است مه این فیلم ها را با کیفیت و فرمت HD و FULLHD در اختیار مراجعه کنندگن خود قرار می دهند. در حالی که این عمل اصلا قابل قبول و حرفه ای نمی باشد.

به راحتی می توان این فیلم های HD و FULLHD را با فرمت AVI ، MP4 و هزاران فرمت صوتی و تصویری دیگر در اختیار مراجعه کنندگان قرار داد تا در استفاده از این فیلم ها دچار مشکل عدم بازبینی را نداشته باشند. البته این به خودی خود راهی برای بهینه سازی ارتباط با مشتری (CRM) می باشد که در تمامی زمینه ها باید مدنظر قرار گیرد.

فیلمبردار عروس و دوربین های مورد استفاده برای مراسم عروس
فیلمبردار عروس_http://arooscenter.com

 

فیلمبردار عروس و افرادی که در زمینه آتلیه و فیلمبرداری از مجالس فعالیت دارند باید به ان نکته توجه داشته باشند که راه دیگری نیز برای بهینه سازی تصاویر موجود در فیلم های عروسی وجود دارد تا بتوانند هم عملکرد کاری خود را افزایش دهند و هم رضایت مشتری خود را جلب نمایند؛ آن راه این است که از مموری‌های بسیار با کیفیت و دارای حافظه ی بالا برای دوربین خود استفاده نمایند. با این کار استفاده از دوربین های مموری دار نیز میسر و رایج خواهد شد. و از بسیاری از مشکلاتی از قبیل مشکلات در حین فیلمبرداری مانند قفل شدن و هنگ کردن دوربین و همچنین پر شدن حافظه ی مموری دوربین و فرمت شدن محتویات داخل دوربین جلوگیری ایمن به عمل آید.

مطلب پیشنهادی  آتلیه عروس و نکات مربوط به روتوش تصاویر در نرم افزار فتوشاپ
فیلمبردار عروس
فیلمبردار عروس_http://arooscenter.com

 

در هر حال استفاده از دوربین بسیار با کیفیت و کاربردی در زمینه ی فیلمبرداری می توان کمک شایان ذکری در ارائه ی یک فیلم با کیفیت داشته باشد اما رعایت مسائل جانبی در آن بسیار با اهمیت تر جلوه می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *