فرهنگ عروسی و آداب و رسوم ازدواج کشور برزیل ، فرهنگ عروسی

فرهنگ عروسی و آداب و رسوم ازدواج کشور برزیل فرهنگ عروسی و آداب و رسوم ازدواج در کشور برزیل توسط عروس سنتر برای شما در این مطلب توضیح داده خواهد شد. کشور برزیل در آمریکای جنوبی قرار دارد. یکی از ویژگی های کشور برزیل وجود آداب و رسوم و سنت های مختلفی است که در فرهنگ […]

فرهنگ عروسی و آداب و رسوم ازدواج کشور برزیل

فرهنگ عروسی و آداب و رسوم ازدواج در کشور برزیل توسط عروس سنتر برای شما در این مطلب توضیح داده خواهد شد.

کشور برزیل در آمریکای جنوبی قرار دارد. یکی از ویژگی های کشور برزیل وجود آداب و رسوم و سنت های مختلفی است که در فرهنگ این کشور دیده می شود، به همین دلیل عروسی در برزیل بسیار سرگرم گننده می باشد.

مقدمات:

ساق دوش عروس و داماد یک ماه قبل از عروسی انتخاب می شوند. معمولا سه مرد و سه زن از طرف خانواده داماد و همچنین سه مرد و سه زن هم از طرف خانواده عروس در روز عروسی به عنوان شاهد در نظر گرفته می شوند. معمولا در محل کلیسا عروس ۱۰ دقیقه بعد از داماد وارد می شود. این دو باید قبل از عروسی همدیگر را ببینند هر چند که بر این باورند در غیر اینصورت بد شانسی به همراه آنها خواهد آمد.

در عروسی یک افسر ارتش نقش ساق دوش را برای داماد بازی می کند و با شمشیر احترام می گذارد، معمولا این فرد از کسانی که با داماد خدمت کرده اند انتخاب می شود.

حدود یک ماه قبل از عروسی، عروس با دوستان خود مراسمی را تحت عنوان عروس دوش برگزار می کند که در این مراسم عروس با هدف ایجاد صمیمیت بیشتر با دوستان خود به حمام می روند و دوش می گیرند.

مراسم عروسی و جشن بر عهده خانواد عروس می باشد، اگر چه این  سنت و رسم است اما همیشه هم این اتفاق نمی افتد چرا که قابل درک است که هزینه ها بسیار بالا می باشد.

  • مراسم

مراسم عروسی در برزیل نزدیک به مراسم مسیحی ها نیز می باشد. عروس و داماد ابتدا قول عروسی را تلاوت می کنند و سپس نماز می خوانند. سپس عروی و داماد حلقه های یکدیگر را مبادله می کنند، معمولا نام داماد بر روی حلقه عروس و نام عروس بر روی حلقه داماد حک شده است.

مطلب پیشنهادی  سالن زیبایی مناسب و شایسته دارای چه ویژگی هایی است؟

پس از مراسم مذهبی یک جشن بزرگ برپا می کنند که از بیشتر فامیل دعوت به عمل آمده است و این جشن را در خانه ای بزرگ و خصوصی در برزیل که به آن تشریفات می گویند برگزار می کنند و درآنجا به رقص و پای کوبی می پردازند.

  • در آخر

فرهنگ برزیل بسیار غنی از سنت های مختلف که در آن خرافات هم دیده می شود، می باشد. در برزیل جشن عروسی یک رویداد بزرگ با شادی و سرگرمی زیادی به شمار می رود که افراد از وجود آن لذت می برند.

 

 

1 comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *