شینیون عروس و انتخاب ابزار و مواد آرایشی مربوط به آن

شینیون عروس و انتخاب ابزار و مواد آرایشی مربوط به آن عروس خانم ‌های عزیز در دوران نامزدی به یک مهمانی و جشن خاص دعوتید و قرار است برای آرایش مو یا شینیون عروس به یک سالن زیبایی بروید؟ ما انواع مدل‌ های شینیون را در این جا برای شما توضیح خواهیم داد، از همراهی […]

شینیون عروس و انتخاب ابزار و مواد آرایشی مربوط به آن

عروس خانم ‌های عزیز در دوران نامزدی به یک مهمانی و جشن خاص دعوتید و قرار است برای آرایش مو یا شینیون عروس به یک سالن زیبایی بروید؟ ما انواع مدل‌ های شینیون را در این جا برای شما توضیح خواهیم داد، از همراهی شما با عروس سنتر سپاسگزاریم:

شینیون (Chignon ) به معنای موی پر پشت است. اما در میان زبان فارسی به نوعی فرم و مدل مو اطلاق می ‌شود. در این مدل تمامی مو ها به بالا جمع می‌ شوند و با متدها و شیوه‌های خاص براشینگ می ‌گردند.

براشینگ‌ این مدل مو باید کاملاً حرفه ای باشد. براشینگ به مدل دادن موی سر به وسیله برس و حرارت گفته می‌شود. این مدل مو برای شینیون‌های حرفه‌ای و معمولاً برای شینیون عروس استفاده می‌شود.

برای شینیون مو آرایشگران از ابزارهایی استفاده می‌کنند. ابزار هایی از جمله گیره، شانه، تل، تاج عروس، بام‌تل، پروتز، چوب و… .

از مواد مصرفی در مدل ‌های شینیون می ‌توان به اسپری مو، چسب مو، کرم مو، ژل مو، نرم کننده و لخت‌کننده مو و… اشاره نمود.

 

۱- اسپری موی خوب:

برای آن که مو ها شکل زیبایی داشته باشند باید از یک اسپری مو با کیفیت خوب استفاده کنید، بدین منظور نباید به میزان زیاد از آن استفاده کرد زیرا شستن کردن آن مشکل است.

عروس سنتر

۲- چسب مو:

یک چسب موی مناسب برخلاف اسم آن، نباید باعث چسبندگی در مو شود. و ماندگاری آن هم باید طولانی باشد.

http://arooscenter.com

۳- ژل مو:

ژل موی سر نیز یکی از مواد فرم دادن به موها می‌باشد که کاربرد زیادی در آرایشگاه‌ها و سالن‌های عروس دارد. استفاده از ژل مو برای مدل دادن به موی سر باید این ژل به صورت یکنواخت روی مو پخش شود.

شینیون عروس

۴- نرم کننده مو:

کاندیشنر مو یا نرم‌کننده مو، ماده‌ای است که برای جلوگیری از الکتریسیته مو به کار می‌رود، پس از استفاده از آن باید کمی زمان بگذرد تا تأثیر آن مشاهده شود.

شینیون عروس و انتخاب ابزار و مواد آرایشی مربوط به آن

از مدل ‌های شینیون می‌ توان به مدل شینیون بافت، شینیون عربی، شینیون دخترانه، شینیون با تور، شینیون باز و… اشاره کرد. این مدل‌های شینیون بنا بر خواسته ‌ی مراجعه ‌کنندگان و عروس خانم‌ های زیبا می ‌تواند متفاوت باشد.

 

مطلب پیشنهادی  مشاوره قبل از ازدواج در زمینه مرد ایده آل در سایت عروس سنتر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *