زیبایی ابروها را چگونه با روغن‌های طبیعی جلوه دهیم؟

زیبایی ابروها را چگونه با روغن‌های طبیعی جلوه دهیم؟ یکی از بهترین روش‌های زیبایی ابروها، تقویت موهای ابرو می‌باشد. البته تقویت‌کننده های زیادی برای این عمل بر روی ابروها موجود هستند که ما در این جا به چند روغن مهم و پرکاربرد اشاره می‌کنیم: روغن بادام اگر این روغن را با محصولات شوینده مخلوط کنید […]

زیبایی ابروها را چگونه با روغن‌های طبیعی جلوه دهیم؟

یکی از بهترین روش‌های زیبایی ابروها، تقویت موهای ابرو می‌باشد. البته تقویت‌کننده های زیادی برای این عمل بر روی ابروها موجود هستند که ما در این جا به چند روغن مهم و پرکاربرد اشاره می‌کنیم:

روغن بادام

اگر این روغن را با محصولات شوینده مخلوط کنید اثربخشی بیشتری خواهد داشت اما به تنهایی هم می‌تواند موها را درخشان، چرب و مقاوم کند. برای مو بهتر است از روغن بادام تلخ و برای پوست از روغن بادام شیرین استفاده کنید. البته ناگفته نماند از بادام برای سرمه چشم نیز استفاده میکنند زیرا بسیاری از خانم‌ها معتقد هستند که روغن موجود در بادام سبب تقویت مژه‌های آنان می‌شود.

زیبایی ابروها را چگونه با روغن‌های طبیعی جلوه دهیم؟
زیبایی_http://arooscenter.com

روغن زیتون

روغن زیتون می‌تواند به جای بسیاری از محصولات حالت دهنده موها مورد استفاده قرار گیرد زیرا به طور عمیق در موها نفوذ میکند و مرطوب و حالت دهنده میکند. روغن زیتون خشکی و زمختی موها را از بین می برد.  آنتی‌اکسیدان موجود در روغن با نازک شدن و ریزش موها مبارزه می‌کند. این روغن بدون حرارت دادن یا اضافه کردن ماده شیمیایی تهیه می‌شود و دارای طعم و مزه غلیظی است. رنگ آن هم سبز یا زرد تیره است. روغن زیتون‌هایی که رنگ‌ روشن‌تر دارند، روغن‌هایی با کیفیت پایین‌تر هستند که تصفیه شده اند بنابراین از روغن زیتون های پررنگ‌تر استفاده نمایید.

زیبایی
زیبایی_http://arooscenter.com

روغن فندق

مغز فندق دارای حدود ۶۰ درصد روغن با عطری مطبوع است که با روشهای مختلفی تهیه می شود، روغن فندق یکی از بهترین روغن ها با سابقه درخشان در زمینه زیبایی، پوست و مو است که تقریباً پیر و جوان با نام و خواص درمانی این روغن در زمینه تقویت و رشد مو ابرو و مژه آشنایی دارند ، این روغن تقریباً در اکثر آرایشگاه های زنانه همیشه مورد استفاده قرار گرفته و در تمامی موارد نیز جوابگوی خواسته های افراد بوده است.

زیبایی ابروها را چگونه با روغن‌های طبیعی جلوه دهیم؟
زیبایی_http://arooscenter.com

روغن نارگیل

روغن نارگیل یکی از روغن های طبیعی و اشباع است که از نارگیل تهیه می شود و یکی از نشانه های بارز آن مایع بودن روغن در دمای معمولی و جامد شدن در دمای پایین است. روغن نارگیل یکی از بهترین روغن ها در زمینه مرطوب نمودن پوست و مو که البته با رایحه مطبوع و قدرت نفوذ پذیری بالا و قدرت تقویت پوست و مو جایگاه ویژه ای در میان سایر روغن های طبیعی و گیاهی دارد.

زیبایی
زیبایی_http://arooscenter.com
مطلب پیشنهادی  شینیون بسته عروس و تصاویر مربوط به آن | عروس سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *