راهنمای عروس برای انتخاب یک شگون عروسی مناسب

راهنمای عروس برای انتخاب یک شگون عروسی مناسب به عنوان راهنمای عروس امروز عروس سنتر بر آن است تا به بررسی گیفت و یا شگون در مراسم عروسی شما بپردازد. شُگون به معنای خجستگی، برکت، یُمن، میمنت، بخت خوش، خوش‌شانسی و خوبیت داشتن است، یعنی زمانی که گفته می‌شود کاری شگون دارد به این معنی است […]

راهنمای عروس برای انتخاب یک شگون عروسی مناسب

به عنوان راهنمای عروس امروز عروس سنتر بر آن است تا به بررسی گیفت و یا شگون در مراسم عروسی شما بپردازد. شُگون به معنای خجستگی، برکت، یُمن، میمنت، بخت خوش، خوش‌شانسی و خوبیت داشتن است، یعنی زمانی که گفته می‌شود کاری شگون دارد به این معنی است که از انجام آن کار خوبی و خیر و برکت حاصل می‌شود. امروزه بسیاری از عروس و دامادها برای مهمانان خود به رسم یادبود و شادباش، یک عدد گیفت و یا شگون هدیه می دهند تا سالیان سال این هدیه را نزد خود نگه دارند و به برکت آن برای عروس و داماد دعای خیر کنند.

بنابراین شما عروس خانم های گرامی اگر می‌خواهید بعد از برگزاری نامزدی یا عروسی، مهمانانتان همیشه این شب زیبا را به یاد داشته باشند، یک شگون عروس با کیفیت خوب و ظاهری زیبا به آنان هدیه دهید. در اینجا به معرفی چند ایده خلاقانه برای تهیه‌ی یک شگون و یا گیفت زیبا اشاره می کنیم:

– شگون عروس به شکل یک کیف کوچک

این شگون مانند یک کیف، طراحی و با گل‌های قرمز کوچک و روبان سفید رنگ تزئین می ‌شود. ابعادش باید کوچک باشد تا بتواند با اندازه کوچک و مناسب تا مدت‌ ها جزئی از لوازم دکوری مهمانان باقی می‌ماند. می‌توانید نام عروس و داماد را روی آن حک کنید تا با اینکار دیگر هرگز اسم شما با آن خاطره‌ی دل انگیز جشنتان از خاطر میهمانان عزیزتان بیرون نرود.

راهنمای عروس برای انتخاب یک شگون عروسی مناسب

– شگون عروس به شکل یک لباس عروس و داماد

این گیفت، طرح ظریفی مانند یک لباس عروس و داماد دارد؛ بنابراین هدیه‌ای جالب برای خانم ‌های خوش‌سلیقه است. این شگون می‌توان هدیه‌ای زیبا و انگیزشی برای دختر و پسرهای جوان فامیل و اقوامتان باشد. حتی قادر هستید زیر آن را امضاء کنید تا به آنان قول داده باشید که می توانند یک ازدواج کاملا موفق و خوش یمنی داشته باشند.

راهنمای عروس

– شگون عروس به شکل یک قاب عکس کوچک

این گیفت یک قاب عکس بسیار کوچک است و می‌توانید عکس دو نفره خود را متناسب با ابعاد قاب از پشت به این قاب بچسبانید و در شب برگزاری مهمانی به میهامانان عزیزتان و کسانی که دوستشان دارید، هدیه دهید؛ به ‌این ‌ترتیب با هر بار نگاه کردن به این قاب عکس، خاطرات خوشی برای مهمانان زنده خواهد شد.

http://arooscenter.com

– شگون عروس به صورت گلدان های کوچک

کی توانید گلدان کوچکی از گل به میهمانان خود هدیه دهید. آنان بسیار هم از این ایده خوشحال و خرسند می‌شوند. زیرا حس حیات و سرزندگی به آنان دست می‌دهد. اسم عروس و داماد به همراه تاریخ ازدواج را حتما به این گل آویخته کنید.

راهنمای عروس

مطلب پیشنهادی  میکروپیگمنتیشن چیست و چه کاربرد هایی دارد؟ | عروس سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *