سبک آرایش عروس و نکات مربوط به آن برای عروس خانم ها

راهنمای سبک آرایش عروس و نکات مربوط به آن برای عروس خانم ها سبک آرایش عروس سلام خدمت همراهان همیشگی عروس سنتر, در این بخش قصد داریم مطلبی مربوط به راهنمای سبک آرایش عروس و نکات مربوط به آن برای عروس خانم ها را قرار دهیم. با عروس سنتر همراه باشید. سعی کنید لباس عروسی شما […]

راهنمای سبک آرایش عروس و نکات مربوط به آن برای عروس خانم ها

سبک آرایش عروس
سلام خدمت همراهان همیشگی عروس سنتر, در این بخش قصد داریم مطلبی مربوط به راهنمای سبک آرایش عروس و نکات مربوط به آن برای عروس خانم ها را قرار دهیم.

با عروس سنتر همراه باشید.

سعی کنید لباس عروسی شما با دیگر قسمت ها متناسب باشد.

اگر رنگ لباس عروسیتان شیری است باید تور عروسی همرنگ لباستان را استفاده کنید و نباید از رنگی متفاوت مثل سفید استفاده نمایید. همچنین اگر روی لباس عروس شما از گیپور استفاده شده بهتر است از توری استفاده کنید که روی آن نیز حاشیه گیپور داشته باشد, با اینکار لباس عروسی شما جلوه بیشتری خواهد داشت.

 

سبک آرایش عروس

 

به مدل ابروهای خود دست نزنید.

http://arooscenter.com

اجازه دهید ابروهایتان برای روز عروسی به صورت طبیعی خود باقی بماند و آن ها را نتراشید. اینکار به این معنا نیست که ابروهایی نامرتب داشته باشید, بلکه از آرایشگرتان بخواهید تا ابروهایتان را به شکلی فرم دهد که مناسب با صورتتان باشد.
دم ابروهایتان را برندارید زیرا از حالت طبیعی و زیبای خود خارج شده و باعث مصنوعی شدن چهره تان میشود, ابروی زیبا میتواند زیبایی چشمانتان را چند برابر کند و جلوه آرایش شما بیشتر نمایان شود.

همواره این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ ابوهایتان باید یک و یا دو درجه از رنگ موهایتان روشن تر باشد و نه بیشتر, زیرا اگر تضاد رنگی ابرو و موها زیاد شود چهره را ناخوشایند و مصنوعی خواهد کرد.

 

عروس سنتر

مطلب پیشنهادی  انتخاب مزون عروس و لباس عروسی برای روزی با شکوه

 

مواردی که باید حتما با آرایشگرتان مطرح کنید.

http://arooscenter.com

در مورد مدل مو یا همان شینیون عروسی بهتر است نظر کلی خود را با آرایشگرتان مطرح کنید تا با سلیقه شما آشنا شود ولی نظرتان را تحمیل نکنید و اجازه دهید تا طبق تجربه خود شما را به بهترین نحو آرایش کند.

سبک آرایش عروس

عروس هایی که دوست دارند موی باز داشته باشند.

بعضی از عروس خانم ها موهایی باز دوست دارند و میخواهند موهایشان را روی سرشانه های خود بریزند, باید به این نکته توجه کنید که این مدل مو باید با لباس عروسیتان همخوانی داشته باشد. بعنوان مثال مدل موی باز با لباس عروس آستین دار و یا لباس عروسی که یقه برگشته است سازگاری ندارد.
این نکته را هم مد نظر داشته باشید که موهای باز زودتر از موهای بسته حالت خود را از دست میدهد.

 

عروس سنتر

 

رنگ بهتر است یا مش؟

http://arooscenter.com

رنگ موهای تیره مثل شکلاتی و قهوه ای تیره برای چهره های ایرانی که اکثرا رنگ تیره هستن مناسب تر است.
بهتر است اگر صورت درشت دارید به سراغ رنگ های روشن نروید زیرا باعث میشود صورت شما درشت تر به نظر برسد. از طرفی رنگ موی روشن باعث میشود تا سن عروس بالاتر نشان داده شود.
رنگ های تیره, چهره تان را دلنشین تر میکند و به علت تضاد رنگی که با لباس عروسی دارد زیبایی تان را دو چندان خواهد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *