راهنمای خرید مناسب بهترین حلقه ازدواج, و تفاوت حلقه با انگشتر

راهنمای خرید مناسب بهترین حلقه ازدواج, و تفاوت حلقه با انگشتر راهنمای خرید مناسب بهترین حلقه ازدواج, و تفاوت حلقه با انگشتر. خرید حلقه ازدواج یکی از بخش های اصلی مراسم عروسی است, خرید آن ظاهرا ساده بنظر میرسد, اما هنگامیکه پای خرید به میان می آید, وسواس بیش از حد مانع از انتخاب آسان […]

راهنمای خرید مناسب بهترین حلقه ازدواج, و تفاوت حلقه با انگشتر

راهنمای خرید مناسب بهترین حلقه ازدواج, و تفاوت حلقه با انگشتر.

خرید حلقه ازدواج یکی از بخش های اصلی مراسم عروسی است, خرید آن ظاهرا ساده بنظر میرسد, اما هنگامیکه پای خرید به میان می آید, وسواس بیش از حد مانع از انتخاب آسان و درست میشود.

در این بخش از عروس سنتر میخواهیم, راهنمای خرید مناسب بهترین حلقه ازدواج, و تفاوت حلقه با انگشتر را بدانید تا به آسانی بتوانید حلقه مناسب و زیبایی را برای خود و همسرتان انتخاب کنید.

حلقه با انگشتر فرق میکند.

راهنمای خرید مناسب بهترین حلقه ازدواج, و تفاوت حلقه با انگشتر

از همان ابتدا دنبال انگشترهای بزرگ و پرنگین نباشید, آن ها حلقه محسوب نمیشوند. حلقه خیلی ظریف است و روی آن یک ردیف نگین یا یک حلقه درشت کار شده است. حتی شما میتوانید یک حلقه طلایی ساده را به عنوان حلقه ازدواجتان انتخاب نمایید. بعدا میتوانید برای مراسم عروسی یک انگشتر پرنگین را بر روی حلقه ازدواجتان بخرید. مد نظر داشته باشید که حلقه و انگشتر شما باید با یکدیگر هماهنگی رنگ و جنس داشته باشند.

حلقه تان را سفارش دهید.

اگر نسبت به شکل و رنگ حلقه ازدواج خیلی حساس هستید, میتوانید یک مدل حلقه ازدواج را که میپسندید پیدا کنید و از جواهرسازی مد نظرتان بخواهید که عین آن حلقه را برایتان بسازد, حساسیت خود را نسبت به ظرافت ساخت حلقه ها گوشزد کنید.

به نگین ها دقت کنید.

راهنمای خرید مناسب بهترین حلقه ازدواج, و تفاوت حلقه با انگشتر

وقتی میخواهید یک حلقه بخرید به نگین های آن خوب دقت کنید. اگر هر نگین در یک قاب از جنس طلا محکم شده باشد خیلی بهتر است, چون در غیر اینصورت احتمال جدا شدن و افتادن نگین ها بیشتر میشود. نگین هایی که با چسب به حلقه یا انگشتر چسبیده شده اند, ممکن است با ضربه و زمین خورد از حلقه جدا شوند و مسلما جایگزین مجدد این نگین ها گران تمام میشود.

مطلب پیشنهادی  زیبایی پوست با استفاده از آلوئورا در سایت عروس سنتر

حلقه را یک سایز بزرگتر بخرید.

از طریق راهنمای خرید مناسب بهترین حلقه ازدواج, و تفاوت حلقه با انگشتر  برای خرید حلقه دقت کنید که آن ها برای دستتان تنگ نباشد, چون میخواهید این حلقه را یک عمر به دست کنید, در طول این سال ها ممکن است چاق شوید و حلقه شما دیگر مورد استفاده نباشد, اما اگر حلقه تان اندکی آزاد باشد می توانید آن را تنگ کنید.

حلقه گرد انتخاب کنید.

راهنمای خرید مناسب بهترین حلقه ازدواج, و تفاوت حلقه با انگشتر

گاهی برخی از حلقه ها زایده های تیزی در طراحی خود دارند که نگین ها روی این زایده ها نصب میشوند, این تیزی ها در هنگام کار روزانه ممکن است به جایی بگیرند و احتمال جدا شدن نگین ها وجود دارد, بنابراین توصیه عروس سنتر به شما این است که حلقه های تخت و گرد را انتخاب کنید.

قبل از خرید حلقه در اینترنت جستجو کنید.

قبل از اینکه همراه همسرتان به خرید حلقه بروید بهتر است به اینترنت نگاهی بیندازید و انواع مدل های حلقه ها را نگاه کنید, سپس دو سه مدل نشان کنید و با کمک همسرتان یکی را انتخاب کنید.

عروس سنتر

شستشوی حلقه

اگر شما با حلقه ازدواجتان به دستشویی بروید احتمال آلودگی آن وجود دارد, از طرفی پاک کردن صابون از لا به لای نگین ها شفافیت آن ها را از بین میبرد, بنابراین بهتر است قبل از رفتن به دستشویی حلقه را از دستتان خارج و در محلی امن قرار دهید.

8 comments

 1. خسته نباشید مرسی به خاطر این مطالب مفید

 2. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

 3. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم
  و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

 4. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم
  باعث ایجاد انگیزه براتون بشه .اگر علاقه دارید در نتایج جست و
  جو بهتر دیده شوید حتما به وبسایت ما سر بزنید

 5. خسته نباشید ممنون به خاطر این مطالب زیبا

 6. سلام.وبسایت جالبی دارید.ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *