راهنمای انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی ، راهنمای عروسی

راهنمای عروسی و راهنمای انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی راهنمای عروسی و راهنمای انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی سلام به کاربران محترم عروس سنتر در این بخش میخواهیم شما را در انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی راهنمایی کنیم, با امید اینکه مورد استفاده شما قرار بگیرد. برای انتخاب آرایشگاه مناسبی که روز عروسی شما را زیباترین عروس […]
  • راهنمای عروسی و راهنمای انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی

راهنمای عروسی و راهنمای انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی

سلام به کاربران محترم عروس سنتر در این بخش میخواهیم شما را در انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی راهنمایی کنیم, با امید اینکه مورد استفاده شما قرار بگیرد.

برای انتخاب آرایشگاه مناسبی که روز عروسی شما را زیباترین عروس کند باید به چه مواردی توجه کنید؟ و کدام آرایشگاه مناسبترین خدمات را به شما خواهد داد؟

 

در گذشته ای نه چندان دور دختران تا قبل از روز عروسیشان کمتر سراغ لوازم آرایش میرفتند, آن زمان رسم بود که دختر در روز عروسی ابروهایش را بردارد و برای مراسم آماده شود. اما در سال های اخیر آرایش عروس آنقدر پیچیده شده که برای انتخاب آرایشگر مناسب باید زمان بسیاری در نظر بگیرید تا گریموری حرفه ای با مبلغی مناسب پیدا کنید.

 

راهنمای عروسی و راهنمای انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی

اگر در مورد آرایش عروس اطلاع زیادی ندارید و تا روز عروسیتان زمان زیادی نمانده با راهنمای عروسی و راهنمای انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی عروس سنتر همراه باشید.

 

از دوستان و اقوام خود پرس و جو کنید

در بین دوستان و اقوام شما افرادی هستند که به تازگی مراسم عروسی شان برگزار شده است, میتوانید نام و آدرس آرایشگاه های مختلف را از آن ها پرسیده و لیستی بنویسید, جست و جو در سایت های اینترنتی هم می تواند کمک کند تا لیستتان کامل شود.

 

آرایشگاه نزدیکی را در نظر بگیرید

راهنمای عروسی و راهنمای انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی عروس سنتر پیشنهاد میکند که بهتر است آرایشگاه شما تا حد امکان به محل برگزاری مراسم نزدیک باشد. اگر میخواهید در محدوده غربی تهران جشن بگیرید, آرایشگاه را در انتهای محله های شرقی انتخاب نکنید. شاید هزینه آرایش شما کمتر تمام شود اما ممکن است در روز عروسی استرس زیادی داشته باشید و یک اتفاق غیر منتظره برنامه زمانی رسیدن به آتلیه و سالن عروسی را بهم بزند. پس نسبت به یک آرایشگاه خاص تعصب نداشته باشید.

مطلب پیشنهادی  فرهنگ عروسی در گیلان فرهنگ و آداب و رسوم عروسی

 

مشخص کنید سبک خلیجی می خواهید یا اروپایی؟

این روزها آرایشگران دو نوع سبک آرایش را برای عروس انجام میدهند. یک نوع که آرایش سبک “خلیجی” معروف است, که عروس را بسیار غلیظ آرایش میکنند, سایه های رنگی به کار میبرند و چشم ها را خیلی میکشند.

نوع دیگر آرایش به سبک “اروپایی” است که این روزها طرفداران بیشتری دارند, که عروس را ساده تر آرایش میکنند. ببینید از کدام سبک خوشتان می آید و بعد برای بقیه کارها تصمیم بگیرید.

راهنمای عروسی و راهنمای انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی

قبل از عروسی تست گریم داشته باشید

یک اقدام خوب برخی آرایشگران این است که یک هفته تا ده روز قبل از عروسی, زمانی را برای تست گریم مشخص میکنند, ممکن است این تست در قرارداد شما هزینه ای جداگانه داشته باشد, اما ارزش آن را دارد که برای آسایش خیال خودتان این هزینه را پرداخت کنید.

اگر تاج عروس و تور را از قبل خریداری کرده اید در روز تست گریم آن ها را همراهتان داشته باشید. در ایران کمتر پیش می آیدکه آرایشگران این تست را برای شما انجام دهند, اما با کمی جستجو میتوانید آرایشگرانی را پیدا کنید که در قراردادشان تست گریم هم دارند. این را هم بدانید که آرایشگران فقط بعد از تنطیم قرارداد اصلی این تست رای برای شما انجام میدهند نه قبل از آن.

راهنمای عروسی و راهنمای انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی

چند مورد مهم که نوعروسان باید بدانند:

  • کمی قبل از روز عروسی لباس و زیور آلات تان را به آرایشگر نشان دهید تا آرایش را با آنها هماهنگ کنید.
  • برای اینکه آرایشتان تا آخر شب دوام داشته باشد آرایشگر باید از زیرسازی محکمی استفاده کند و در پایان با کمک فیکساتور آرایش را ثابت نگه دارد, بهتر است قبل از آرایش این موضوع را با آرایشگرتان در میان بگذارید.
  • به دنبال این نباشید که در روز عروسی خیلی تغییر کنید, مهم است زیبایی های طبیعی چهره شما بیشتر به چشم بیاید.
  • اگر جزو عروس های سن بالا هستید آرایش ملایمی انتخاب کنید, آرایش زیاد سن تان را بالاتر نشان میدهد.

عروس سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *