دانستنی های قبل از ازدواج در سایت عروس سنتر – قسمت اول

دانستنی های قبل از ازدواج در سایت عروس سنتر – قسمت اول بسیاری از افراد معنای زندگی حقیقی، عشق، ازدواج و دوام پایدار حاصل از آن را نمی دانند، بنابراین بر آن شدیم تا در این مقاله به بررسی دانستنی های قبل از ازدواج بپردازیم. در این قسمت به معنای عشق خواهیم پرداخت. دانستنی های […]

دانستنی های قبل از ازدواج در سایت عروس سنتر – قسمت اول

بسیاری از افراد معنای زندگی حقیقی، عشق، ازدواج و دوام پایدار حاصل از آن را نمی دانند، بنابراین بر آن شدیم تا در این مقاله به بررسی دانستنی های قبل از ازدواج بپردازیم. در این قسمت به معنای عشق خواهیم پرداخت.

دانستنی های قبل از ازدواج در باب عشق

وقتی بچه بودیم، عشق ها کمی افسانه ای تر بودند. یعنی یا کسی عاشق نمی شد یا اگر عاشق می شد، گویی در آسمان ها زندگی می کرد و خیلی زود زبا نزد همگان می شد.

عاشق شدن، موضوع پیش پا افتاده و عادی نبود و اگر عشقی بین دو نفر شکل می گرفت مقدس بود. نمی دانم چه اتفاقی افتاد که آن عشق های افسانه ای در زمانه ما رنگ باختند و شکل های دیگری به خود گرفتند، اما در روزگار ما، موضوع عاشق شدن، دیگر موضوع آسمانی و نادری تلقی نمی شود. نه از آن جهت که خود عشق، نادر و آسمانی نیست، بلکه از این نظر که عشق های کاذب به سادگی با عشق حقیقی مشتبه گرفته می شوند .

در زمانه ما، تعداد نسبتا زیادی از دختر و پسرها خود را گول می زنند که عاشق اند یا طرف مقابل عاشق آنهاست و متاسفانه هر روز آمار طلاق و متارکه زوج ها بیشتر می شود.

حتی روابط دوستانه و فامیلی، عمر طولانی ندارد و افراد به راحتی همدیگر را به امید یافتن افراد با محبت تر و موثر تر از زندگی خود حذب می کنند ! گویی اکثر افراد در جایگاه حقیقی که در دل دیگران باید داشته باشند، قرار ندارند.

مطلب پیشنهادی  شینیون عروس و مدل های مختلف آن در سایت عروس سنتر

دانستنی های قبل از ازدواج در مورد نشانه های واقعی عشق

عشق تواضع می آورد

وقتی دو نفر هم دیگر را دوست دارند نسبت یه یکیگر تواضع و فروتنی دارند. اگر دو نفر یا یکی از آن ها اغلب اوقات با غرور و خودخواهی و فخر فروشی با دیگری برخورد می کند بهتر است ادعای عشق و محبت آن ها را نادیده بگیریم.

عاشق در برابر محبوب خود با گذشت و بی غرور است.

دانستنی های قبل از ازدواج
دانستنی های قبل از ازدواج_https://arooscenter.com/

عشق، احترام می آورد

ممکن است احساسات در طول یک رابطه، گاهی کم و زیاد شوند، اما احترام متقابل از بین نمی رود، مگر این که فرد خود را مهم تر از طرف مقابل بداند که در این صورت، ادعای عشق او نیز فریبی بیش نیست.

طییعی است که عقاید، سلیقه ها و نظرات دو نفر متفاوت باشد، اما احترام بین آن ها با این تفاوت عقیده یا سلیقه نباید از بین برود.

اگر یکی از طرفین مدام به طرف مقابل توهین می کند و یا نمی تواند برای او و تفاوت هایشان احترام قائل شود، بعید است عشقی در کار باشد.

دانستنی های قبل از ازدواج
دانستنی های قبل از ازدواج_https://arooscenter.com/

برای استفاده از خدمات مجموعه ی عروس سنتر، ما می توانیم شما را به مشتریان سابق و درخشنده خود معرفی کنیم تا از این طریق بتوانید از تجربه های آنان از خدمات ما بهره برداری نمایید.

هرگونه کپی برداری از این سایت با ذکر نام و لینک عروس سنتر مجاز است.

در صورت کپی برداری بدون منبع، مجموعه ی عروس سنتر هیچ رضایتی در این زمینه نداشته و حرام می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *