خواستگاری موفق و عوامل موثر بر آن (مخصوص خانم ها) – قسمت اول

خواستگاری موفق و عوامل موثر بر آن (مخصوص خانم ها) – قسمت اول امروز کارشناسان مجرب عروس سنتر، تصمیم به بررسی خواستگاری موفق و عوامل موثر بر آن را برای همراهان همیشگی خود دارند. روز خواستگاری برای هر یک از دختر و پسرها می تواند به عنوان یک روز سرنوشت ساز و با اهمیت قلمداد […]

خواستگاری موفق و عوامل موثر بر آن (مخصوص خانم ها) – قسمت اول

امروز کارشناسان مجرب عروس سنتر، تصمیم به بررسی خواستگاری موفق و عوامل موثر بر آن را برای همراهان همیشگی خود دارند.

روز خواستگاری برای هر یک از دختر و پسرها می تواند به عنوان یک روز سرنوشت ساز و با اهمیت قلمداد شود، بنابراین تمامی صحبت ها، رفتارها، پوشش و… بایستی حساب شده و بر پایه اصول باشد.

 

عوامل موثر بر برگزاری خواستگاری موفق

۱- پوشش روز خواستگاری

بسیاری از خانم ها در روز خواستگاری در انتخاب لباس مردد هستند، برخی از آنان تصور می کنند که روز خواستگاری اولین روز زندگی مشترک آنان است و می خواهند از همان ابتدا لباسی راحت و مجلسی بر تن کنند.

برخی دیگر بر پایه فرهنگ خانوادگی طرف مقابل خود انتخاب لباس می کنند ، و به تبع آن به آنچه که مورد نظر خانواده داماد است تبدیل می شوند.

این جمله را بایستی تمامی دختر خانم ها آویزه گوششان کنند: پوشش در جامعه ی اسلامی ایران، نقش مهمی در حفظ بنیان خانواده دارد، بنابراین در جلسه خواستگاری آنچه که واقعا هستید را به نمایش بگذارید، نه آنچه میخواهند باشید.

خواستگاری موفق
خواستگاری موفق_arooscenter.ir

 

۲- صحبت در روز خواستگاری

برای جلسات خواستگاری (جلسات اول، دوم، سوم و…) لازم است که به تهیه ی لیستی از سوالات و معیارهای مورد انتظار از جانب داماد بپردازید.

شما می توانید از لینک زیر در این زمینه استفاده کنید:

سوالات جلسه خواستگاری

 

خواستگاری موفق
خواستگاری موفق_arooscenter.ir

 

برای استفاده از خدمات مجموعه ی عروس سنتر، ما می توانیم شما را به مشتریان سابق و درخشنده خود معرفی کنیم تا از این طریق بتوانید از تجربه های آنان از خدمات ما بهره برداری نمایید.

مطلب پیشنهادی  باغ تالار عروسی برای برگزاری مراسم عروسی بهتر است یا هتل؟!

هرگونه کپی برداری از این سایت با ذکر نام و لینک عروس سنتر مجاز است.

در صورت کپی برداری بدون منبع، مجموعه ی عروس سنتر هیچ رضایتی در این زمینه نداشته و حرام می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *