خواستگاری موفق و عوامل موثر بر آن (مخصوص خانم ها) – قسمت اول

خواستگاری موفق و عوامل موثر بر آن (مخصوص خانم ها) – قسمت اول امروز کارشناسان مجرب عروس سنتر، تصمیم به بررسی خواستگاری موفق و عوامل موثر بر آن را برای همراهان همیشگی خود دارند. روز خواستگاری برای هر یک از دختر و پسرها می تواند به عنوان یک روز سرنوشت ساز و با اهمیت قلمداد […]

خواستگاری موفق و عوامل موثر بر آن (مخصوص خانم ها) – قسمت اول

امروز کارشناسان مجرب عروس سنتر، تصمیم به بررسی خواستگاری موفق و عوامل موثر بر آن را برای همراهان همیشگی خود دارند.

روز خواستگاری برای هر یک از دختر و پسرها می تواند به عنوان یک روز سرنوشت ساز و با اهمیت قلمداد شود، بنابراین تمامی صحبت ها، رفتارها، پوشش و… بایستی حساب شده و بر پایه اصول باشد.

 

عوامل موثر بر برگزاری خواستگاری موفق

۱- پوشش روز خواستگاری

بسیاری از خانم ها در روز خواستگاری در انتخاب لباس مردد هستند، برخی از آنان تصور می کنند که روز خواستگاری اولین روز زندگی مشترک آنان است و می خواهند از همان ابتدا لباسی راحت و مجلسی بر تن کنند.

برخی دیگر بر پایه فرهنگ خانوادگی طرف مقابل خود انتخاب لباس می کنند ، و به تبع آن به آنچه که مورد نظر خانواده داماد است تبدیل می شوند.

این جمله را بایستی تمامی دختر خانم ها آویزه گوششان کنند: پوشش در جامعه ی اسلامی ایران، نقش مهمی در حفظ بنیان خانواده دارد، بنابراین در جلسه خواستگاری آنچه که واقعا هستید را به نمایش بگذارید، نه آنچه میخواهند باشید.

خواستگاری موفق
خواستگاری موفق_arooscenter.ir

 

۲- صحبت در روز خواستگاری

برای جلسات خواستگاری (جلسات اول، دوم، سوم و…) لازم است که به تهیه ی لیستی از سوالات و معیارهای مورد انتظار از جانب داماد بپردازید.

شما می توانید از لینک زیر در این زمینه استفاده کنید:

سوالات جلسه خواستگاری

 

خواستگاری موفق
خواستگاری موفق_arooscenter.ir

 

برای استفاده از خدمات مجموعه ی عروس سنتر، ما می توانیم شما را به مشتریان سابق و درخشنده خود معرفی کنیم تا از این طریق بتوانید از تجربه های آنان از خدمات ما بهره برداری نمایید.

مطلب پیشنهادی  ازدواج ، اهمیت و ضرورت آن چیست و چه هدفی دارد؟

هرگونه کپی برداری از این سایت با ذکر نام و لینک عروس سنتر مجاز است.

در صورت کپی برداری بدون منبع، مجموعه ی عروس سنتر هیچ رضایتی در این زمینه نداشته و حرام می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *