تناسب اندام برای نوعروسان با چه روش‌هایی موثرتر است؟

تناسب اندام برای نوعروسان با چه روش‌هایی موثرتر است؟ همه می‌دانیم که امروزه بیشتر خانم های جوان در پی راه‌های لاغر شدن هستند. اما لاغر شدن درواقع با تناسب اندام متفاوت است. آنها این مسئله را حتی به شکلی افراطی و وسواسی دنبال می کنند. این بدان دلیل اتفاق می‌افتد که بیشتر زنان خود را […]

تناسب اندام برای نوعروسان با چه روش‌هایی موثرتر است؟

همه می‌دانیم که امروزه بیشتر خانم های جوان در پی راه‌های لاغر شدن هستند. اما لاغر شدن درواقع با تناسب اندام متفاوت است. آنها این مسئله را حتی به شکلی افراطی و وسواسی دنبال می کنند. این بدان دلیل اتفاق می‌افتد که بیشتر زنان خود را با زنان دیگر مقایسه می‌کنند و اغلب از اندام خود راضی نیستند، حتی آن دسته از زنانی که اضافه وزن ندارند می‌خواهند که لاغر شوند!!

 

تناسب اندام با مصرف میوه

برای رسیدن به تناسب اندام مصرف زیاد میوه را به وعده‌ی غذایی خود وارد کنید. ببینید در رژیم روزانه شما چه نوع میوه‌هایی را می‌توان افزایش داد. شما باید حداقل دو یا سه وعده میوه به غذای روزانه‌تان افزایش دهید. میتوانید میوه را در سالاد استفاده کنید، میوه را به ساندویچ خود بیفزایید یا برای دسر از میوه‌های پخته استفاده کنید. همیشه یک ظرف پر از میوه در منزل و روی میز و یا هرجایی که دم دستتان باشد داشته باشید تا هنگام گرسنگی اولین خوراک در دسترس‌تان میوه باشد.

تناسب اندام برای نوعروسان با چه روش‌هایی موثرتر است؟

 

تناسب اندام با خواب خوب

برای رسیدن به تناسب اندام باید برنامه‌ی خود را طوری تنظیم کنید که هر شب ۸ ساعت بخوابید. عروس سنتر به شما دوستان عزیزی که شب ها نمی توانید خوب بخوابید یا استرس زیادی دارید توصیه می کندکه ورزش پیلاتس را به کار بگیرند. کسانی که ورزش پیلاتس را انجام می دهند، خواب بهتر، عصبانیت، استرس و خستگی به نسبت  کمت ری دارند.

http://arooscenter.com

 

تناسب اندام با رژیم غذایی

یکی از راه های رسیدن به تناسب اندام این است که هنگام صرف غذا در وسط غذا خوردن دست از غذا خوردن کشیده و با استفاده از مقیاس ۱ تا ۱۰ لبریز شدن معده، درجه پرخوری خود را بسنجید. یک بار دیگر هنگامی که حدود ۵ لقمه از غذایتان باقی مانده اینکار را انجام دهید. هدف از این کار افزایش آگاهی شما از میزان پروخوری در صرف غذاست و از طرف دیگر، این مکثها، موجب میشود که   شما زودتر از قبل احساس سیری و بی‌اشتهایی کنید.

تناسب اندام

 

مطلب پیشنهادی  تناسب اندام ، راه های کاهش سریع وزن با مراقبت پزشکی

تناسب اندام با تحرک و ورزش

برای رسیدن به تناسب اندام ابتدا باید میزان حرکت و جابه‌جایی بدنی خود را در طل روز سنجش کنید.  بسیاری از افراد علی ‌الخصوص خانم ها در برآورد مقدار تحرک خود زیادی غلو می کنند. اکثر مردم بیشتر ساعات زندگی از روز خود را در حالت نشسته می گذرانند. یک روز خوب و پرتحرک برای شما باید شامل ۳۰ دقیقه تمرین ورزشی با برنامه و مجموعه ای از عادات مفید مانند استفاده از پله به جای آسانسور یا تمیز کردن منزل با سرعت و انرژی بیشتر اعم از جاروکشی، گردگیری، شستن حیاط یا تراس و… باشد.

تناسب اندام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *