تالار عروسی مناسب و کاربردی دارای چه معیارهایی است؟

تالار عروسی مناسب و کاربردی دارای چه معیارهایی است؟ تالار عروسی به مکان محل برگزاری جشن های عروسی و شادی و مهمانیها و یا شاید هم همایشها با تعداد میهمانان معمولا بالای ۵۰ نفر گفته می شود که اکثرا داخل و یا خارج شهر قرار  دارند. تالار عروسی ساختمان های بزرگ و مسقف هستند که دارای […]

تالار عروسی مناسب و کاربردی دارای چه معیارهایی است؟

تالار عروسی به مکان محل برگزاری جشن های عروسی و شادی و مهمانیها و یا شاید هم همایشها با تعداد میهمانان معمولا بالای ۵۰ نفر گفته می شود که اکثرا داخل و یا خارج شهر قرار  دارند. تالار عروسی ساختمان های بزرگ و مسقف هستند که دارای فضای سبز کوچک می‌باشند. امروز عروس سنتر برای شما همراهان گرامی معیارهای انتخاب یک تالار عروسی مناسب را دسته بندی کرده است، با ما همراه باشید:

۱- ظرفیت تالار عروسی

همیشه وسعت تالار عروسی را با توجه به تعداد مدعوین به عروسی خود بسنجید. اگر تعداد مهمانان شما کم هستند، سالن بزرگی برای برگزاری عروسی شما مناسب نیست چرا که مهمانان شما در آن پراکنده می شوند و عروسی شما خلوت به نظر می رسد. بنابراین در صورتی که تعداد مهمانان شما کم هستند ، یک سالن کوچکتر را برای پذیرایی در نظر بگیرید.

تالار عروسی

۲- تالار عروسی دارای پارکینگ اتومبیل

پارکینگ یکی از مهمترین مسائلی است که باید به آن توجه کنید زیرا نمی توان ماشین خود را در فضایی آزاد در خارج از شهر رها کرد. بنابراین تالاری که جشن عروسی خود را در آن برگزار می کنید باید مجهز به پارکینگ باشد. قطعا بیشتر مهمانان شما با اتومبیل شخصی خود به عروسی شما می آیند و برایشان خوشایند نیست که  مدتی را در خیابان های اطراف به دنبال جای پارک بگردند و در نهایت نگران امنیت اتومبیل خود باشند.

تالار عروسی خوب دارای چه معیارهایی است؟

۳- سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی را فراموش نکنید. حتما بررسی کنید که سرویس های بهداشتی به اندازه کافی وجود داشته باشند  و در عین حال تمیز و بهداشتی هم باشند.

تالار عروسی

۴- میز شام عروس و داماد

معمولا تالار های عروسی، یک میز جداگانه را برای صرف شام عروس و داماد در نظر می گیرند و آن را با گل و شمع و بادکنک و… تزئین می کنند. این موردی مهم برای عروس و داماد به شمار می رود زیرا همواره در عکس و فیلم عروسی شما نیز ماندگار خواهد شد.

http://arooscenter.com

۵- سقف تالار عروسی

سقف تالار عروسی باید بلند باشد، تالار های با سقف کوتاه دلگیر هستند و مهمانان احساس خفقان خواهند کرد. سقف تالار از نکاتی است که حتما باید در هنگام انتخاب سالن محل برگزاری عروسی ، به آن دقت کنید.

تالار عروسی

مطلب پیشنهادی  تدارکات عروسی با کیفیت بالا و هزینه پایین در مجموعه ی عروس سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *