تاج عروس مناسب برای جشن عروسی دارای چه خصوصیاتی است؟

تاج عروس مناسب برای جشن عروسی دارای چه خصوصیاتی است؟ تاج عروس یکی از ابزاری است که در آرایش و آماده سازی عروس مورد استفاده قرار می گیرد. آرایشگران در مدلهای مختلف شینیون خود از تاج استفاده می کنند که نوع تاج بستگی به نوع شینیون دارد. قبل از انتخاب تاج عروسی خود بهتر است […]

تاج عروس مناسب برای جشن عروسی دارای چه خصوصیاتی است؟

تاج عروس یکی از ابزاری است که در آرایش و آماده سازی عروس مورد استفاده قرار می گیرد. آرایشگران در مدلهای مختلف شینیون خود از تاج استفاده می کنند که نوع تاج بستگی به نوع شینیون دارد. قبل از انتخاب تاج عروسی خود بهتر است با راهنمایی های عروس سنتر همراه باشید:

۱- تاج عروسی مدل گل های طبیعی

همانطور که میدانیم گل‌ها برای روحیه انسان بسیار مؤثر هستند. گل را می‌توان جوانه‌ای تصور کرد که برای تولیدمثل گیاه مادر تغییر شکل یافته‌است. بنابراین این جوانه های زیبا و روحیه دار بر سر عروس جلوه و حس بسیار طراوت و تازگی را به عروس و داماد و اطرافیان آنان می‌بخشد.

تاج عروس مناسب برای جشن عروسی دارای چه خصوصیاتی است؟

۲- تاج عروس مدل برگ

برگ ها انواع مختلفی دارند. برای جلوه‌دار بخشیدن به تاج عروس مدل برگ باید این برگ ها حالت تصنعی و پیچیده به خود بگیرند تا زیبایی خود را بیش از پیش جلوه دهند. در این مدل برگ ها به صورت متقارن و مرتب روی تاج عروس چیده شده و زیبایی خاصی را بر سر عروس به ارمغان می‌آورد.

http://arooscenter.com

۳- تاج پرنسسی عروس

پرنسس یا شاهزاده به شخصی می‌گویند که از نسل پادشاه باشد. تاج پرنسسی تاجی بسیار ظریف و زیبایی است که حالت عروسکی و پرنسسی را به عروس می‌دهد. این مدل در رنگهای طلایی و نقره ای دارای جلوه ی ویژه ای است. از تاج پرنسسی عروس بهتر است با لباس عروس های پرنسسی استفاده شود.

http://arooscenter.com

۴- تاج نیم‌دایره

این مدل تاج عروس به صورت نیم دایره نیمه ای از سر عروس را دربرمیگیرد و برای شینیون های بستهو بسیار بالا مناسب است. این تاج را بهتر است عروس خانم هایی با صورت های لاغر و کشیده استفاده کنند تا صورت آنان به سبب این تاج مدور کمی گردتر به نظر برسد.

تاج عروس مناسب برای جشن عروسی دارای چه خصوصیاتی است؟

۵- تاج عروس گرد

این تاج عروس به صورت کاملا مدور و گرد تمام سر عروس را دربرمی‌گیرد. کارکرد این نوع تاج همانند تاج نیم دایره برای مدل شینیون بسته و همچنین برای عروس خانم هایی با صورت های لاغر و کشیده از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تاج های گرد هیچ وصله‌ای برای گیر دادن به موهای عروس ندارند و آرایشگران باید آن را به وسیله‌ی گیره های مخصوص به مو متصل کنند.

تاج عروس

۶- تاج جواهرات عروس

این مدل تاج مو معمولاً به رنگ های مختلف عرضه می‌شود از جمله رنگ های پرکاربرد برای این نوع تاج طلایی است. درون این نوع تاج جواهرات ریز و درشت و رنگی استفاده شده است که جلوه ای خاص به موهای عروس می‌دهد. این نوع تاج بیشتر جنبه‌ی سنتی داشته و با لباس های محلی ایران زمین کاربرد وسیع‌تر و جلوه‌ای زیبا‌تر می‌یابد.

تاج عروس

مطلب پیشنهادی  انواع تاج عروس ، تل عروس و جواهرات به کار رفته در آن ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *