تاج عروسی , و راهنمای انتخاب زیباترین و خاص ترین تاج عروسی

راهنمای انتخاب زیباترین و خاص ترین تاج عروسی وقت بخیر دوستداران همیشگی عروس سنتر , همانطور که میدانید لباس عروسی با تاج عروسی کامل میشود و زیبایی دو چندان به عروس میدهد. در این بخش از عروس سنتر قصد داریم تا شما عزیزان را با راهنمای انتخاب زیباترین و خاص ترین تاج عروسی همراهی کنیم. […]

راهنمای انتخاب زیباترین و خاص ترین تاج عروسی

وقت بخیر دوستداران همیشگی عروس سنتر , همانطور که میدانید لباس عروسی با تاج عروسی کامل میشود و زیبایی دو چندان به عروس میدهد.

در این بخش از عروس سنتر قصد داریم تا شما عزیزان را با راهنمای انتخاب زیباترین و خاص ترین تاج عروسی همراهی کنیم.

 

به فرم صورتتان دقت کنید.

arooscenter.com

تاج عروسی باید با فرم صورت و چهره شما همخوانی داشته باشد. اگر صورت شما دایره شکل است به سراغ تاج های گرد و تل مانند نروید, بهتر است تاجی را انتخاب کنید که در مرکز سر قرار میگیرد و ارتفاع بلندی دارد. در اینصورت چهره شما کشیده تر به نظر می آید و در مراسم عروسی زیباتر میشوید.

اگر صورت کشیده و لاغری دارید تاج عروسی را انتخاب کنید که ارتفاع کم دارد و بصورت خوابیده روی سرتان قرار میگیرد.

اگر پیشانی بلندی دارید به سراغ تاج عروسی بروید که کوتاه است, هر چقدر تاج ظریف تر باشد جلوه زیباتری دارد.

و اگر صورت شما ظریف و کوچک است تاج عروسی بزرگ و سنگین انتخاب نکنید.

 

هماهنگی بین لباس و تاج عروسی را در نظر بگیرید.

arooscenter.com

همانگی بین تاج عروسی و زیورآلات موضوع بسیار مهمی است که نباید آن را نادیده بگیرید. اگر لباس شما نباتی است و جواهرات زرد رنگ دارید بهتر است تاج عروسی را انتخاب کنید که کمی به رنگ طلایی نزدیک باشد. در برخی از آرایشگاه ها انواع مختلفی از تاج های رنگارنگ با فرم و مدل های گوناگون موجود است که در روز عروسی بعد از کامل شدن آرایش و پوشیدن لباس عروسی میتوانید تاج عروسی های مختلفی را امتحان کنید و مناسبترین آن ها را با کمک آرایشگر روی سرتان بگذارید.

مطلب پیشنهادی  خرید بهترین لباس عروس در کشور متناسب با فرهنگ و مدل لباس

 

عروس سنتر

 

با آرایشگرتان مشورت کنید. 

قبل از اینکه تاج عروسی را انتخاب کنید بهتر است با آرایشگرتان مشاوره داشته باشید. از او بپرسید برای موهای شما چه ایده ای دارد, سپس تاج را بر این اساس تهیه کنید.

اگر موهایتان را رو به بالا جمع میکنید و صورت کشیده ای دارید انتخاب تاج عروسی پرنسسی اشتباه بزرگی است, زیرا کشیدگی صورت شما را دو چندان میکند, پس بهتر است موهای شما در گوشه پایینی سر جمع شود و تاج روی سر شما خوابیده باشد.

اگر دوست دارید آرایش صورت و موهای شما ساده و اروپایی باشد تاج عروسی ساده انتخاب کنید.حتی میتوانید از شانه های مروارید دار یا گل های کنار سر استفاده کنید که با نحوه آرایش شما هماهنگ تر هستند.

 

قد داماد را در نظر بگیرید.

arooscenter.com

انتخاب شینیون های رو به بالا در کنار تاج عروسی های پایه بلند قد شما را ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر بلندتر نشان میدهد, توجه کنید که قرار است کفش پاشنه بلند هم بپوشید.
اگر با همسرتان تقریبا هم قد هستید این نکته را در نظر داشته باشید که خیلی قد بلندتر از داماد نشوید.
اگر هم داماد خیلی قد بلند است با کمک یک تاج عروسی بلند خود را به او برسانید تا اختلاف قدتان کمتر به چشم بیاید.

 

عروس سنتر

 

انواع تاج عروسی

  • تاج پرنسسی: تاج هایی پایه بلند و ظریف هستند که زیاد نگین ندارند. اگر دوست دارید عروسی شیک و ساده باشید, انتخاب این تاج عروسی گزینه مناسبی است.

  • تل عروس: تل هایی پر نگین هستند که بصورت پهن یا باریک ساخته شده اند. عروس هایی که میخواهند موهایشان خوابیده باشد باید این تاج عروسی را انتخاب کنند. برخی از تل ها بصورت نیمه هستند و فقط گوشه ای از سر را می پوشانند یا با سنجاق یا شانه روی موها به صورت صاف یا کج محکم میشوند.

  • تاج ژله ای: تاج هایی انعطاف پذیر هستند که خاصیت ارتجاعی دارند. به سادگی روی سر خم میشوند و حالت میگیرند. این نوع تاج عروسی معمولا زرق و برق زیادی دارد و با نگین و مروارید های ریز و درشت تزئین میشود. این تاج عروسی را بین مدل های ایرانی زیادتر میبینید.

  • هد بند نگین دار:اگر میخواهید تاج عروسی شما خیلی متفاوت باشد, نمونه هایی را انتخاب کنید که بصورت هدبند روی پیشانی شما قرار میگیرند. این مدل تاج عروسی برای عروس خانم هایی مناسب است که پیشانی بلند دارند و میخواهند خیلی خاص و متفاوت باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *