بهترین روش اپیلاسیون برای خانم ها چیست؟ | عروس سنتر

بهترین روش اپیلاسیون برای خانم ها چیست؟ | عروس سنتر امروز به بررسی بهترین روش اپیلاسیون در سایت عروس سنتر خواهیم پرداخت. معمولا برای هر فردی نوعی از روش های مختلف اپیلاسیون سازگار است، اما در این نوشتار سعی بر آن است که بهترین روش اپیلاسیون معرفی گردد. اپیلاسیون یکی از موثر ترین و بهترین […]

بهترین روش اپیلاسیون برای خانم ها چیست؟ | عروس سنتر

امروز به بررسی بهترین روش اپیلاسیون در سایت عروس سنتر خواهیم پرداخت.

معمولا برای هر فردی نوعی از روش های مختلف اپیلاسیون سازگار است، اما در این نوشتار سعی بر آن است که بهترین روش اپیلاسیون معرفی گردد.

اپیلاسیون یکی از موثر ترین و بهترین روش ها برای مو زدای از نواحی کوچک و بزرگ بدن است در این روش موهای بدن از ریشه کنده می شود و این فرایند باعث کمتر شدن رشد دوباره موها و نرم تر شدن پوست به علت خارج شدن ریشه مو از داخل پوست شده ،

 

بهترین روش اپیلاسیون
بهترین روش اپیلاسیون_arooscenter.ir

 

نکات مربوط به بهترین روش اپیلاسیون

روش رایج اپیلاسیون استفاده از موم گرم شده است اما باید توجه داشته باشید که خیلی مواد موم را داغ نکنید زیرا امکان سوزاندن پوست خود است.

اپلاسیون موهای صورت به گونه ای است که حساس تر از بقیه نواحی بدن است زیرا پوست صورت به خاطر نرم و نازک بودن حساسیت بیشتری دارد به همین دلیل باید حتما دقت  داشته باشید که حتما کیت اپلاسیون مخصوص موهای صورت را استفاده کنید

زیرا در صورت استفاده  نادرست کیت، امکان ایجاد و بروز حساسیت و تحریک پوست شما وجود دارد،

از آسان ترین قسمت های بدن برای فرایند اپلاسیون پشت لب است که به راحتی در خانه می توان انجام داد.

بهترین روش اپیلاسیون
بهترین روش اپیلاسیون_arooscenter.ir

 

روش اپلاسیون موهای زائد بدن

اولین گام برای اپلاسیون کردن اماده کردن وسایل لازم برای این امر است که شامل تهیه کیت ها، وکس درخانه یا موم های خانگی شکر است،

مطلب پیشنهادی  بهترین آرایشگاه های تهران دارای چه ویژگی هایی هستند

دو نوع از مطرح ترین موم ها برای اپلاسیون کیت عادی و کیت سخت است ، که کیت عادی با واسطه پد موم از روی پوست برداشته میشود و دوم کیت سخت اپلاسیون خود موم خشک شده و بدون نیاز به پد از روی پوست کنده میشود.

بهتر این است که از موم عادی برای اپلاسیون دست و پا استفاده شود و از موم سخت برای دیگر سطوح بدن، روش استفاده از موم اینکه ان ها را گرم کنید اغلب موم ها را میتوان در مایکرو ویو گرم کرده و استفاده کنید.

 

معرفی بهترین روش اپلاسیون

بهتر است که قبل از موم انداختن پاها انها را کمی زیر اب گرم قرار دهیم تا پرز های مو کمی باز تر شده و باعث می شود که موها با درد کمتری از محفظه های پوست بیرون کشیده و راحت تر کنده شود از این رو همیشه پیشنهاد میشود که اپلاسیون را بعد از یک حمام داغ انجام دهید تا نتیجه بهتری بگیرید.

بعد اینکه مواد موم را گرم کردید و اماده مصرف شد ان را به وسیله اسپاتول چوبی همراه کیت در جهت رشد موهای روی پوست قرار دهید و بعد تیکه ای از پد را برداشته و روی موم ها قرار دهید و دست خود را محکم در جهت رشد موها روی پد بکشید تا خوب به موم چسبیده شود مطلوب است بعد از ١٠ ثانیه اقدام به کندن پد کنید.

پد را در جهت مخالف رشد موهای بدن در زاویه ۴٠ درجه به سمت کناره ها بکشید

زیرا اگر به سمت بالا بکشید باعث ایجاد قرمزی و جوش میشود دست خود را نزدیک و موازی با پوست خود قرار دهید و به سرعت پد را بکشید.

مطلب پیشنهادی  فرهنگ عروسی در گیلان فرهنگ و آداب و رسوم عروسی

سعی کنید این حرکت را یک بار انجام دهید و موم را بیشتر از یک بار به همان ناحیه نزنید

زیرا که باعث حساسیت پوست می شود، بعد اتمام اپلاسیون پاها و پوست خود را زیر اب خنک و سرد بگیرید

با این کار تمام محفظه های پوستی شما که به خاطر اب گرم و بیرون کشیدن تارهای موی باز شده  جمع تر و بسته می شود.

بهترین روش اپیلاسیون
بهترین روش اپیلاسیون_arooscenter.ir

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *