انتخاب مزون عروس و لباس عروسی برای روزی با شکوه

راهنمای انتخاب مزون عروس و لباس عروسی وقت بخیر همراهان همیشگی عروس سنتر در این قسمت قصد داریم تا شما عزیزان را در انتخاب مزون عروس و لباس عروسی راهنمایی کنیم تا لحظاتی با شکوه و زیبا را در این لباس برای خود ثبت کنید.   در انتخاب مزون عروس و لباس عروسی سه روش […]

راهنمای انتخاب مزون عروس و لباس عروسی

وقت بخیر همراهان همیشگی عروس سنتر در این قسمت قصد داریم تا شما عزیزان را در انتخاب مزون عروس و لباس عروسی راهنمایی کنیم تا لحظاتی با شکوه و زیبا را در این لباس برای خود ثبت کنید.

 

در انتخاب مزون عروس و لباس عروسی سه روش وجود دارد

 

http://arooscenter.com

 

  • در روش اول شما لباس عروسی را سفارش میدهید تا تا برایتان بدوزند و سپس شما این لباس را از مزون میخرید. در حالیکه این روش از گذشته رسم بوده اما این روزها دیگر مقرون به صرفه نیست. اولا چون هزینه زیادی برایتان خواهد داشت, در ثانی در سال های بعد نگه داری از لباس عروس برایتان دشوار خواهدبود.

  • در روش دوم سفارش دوخت لباس عروسی را میدهید و میتوانید لباسی که برای شما دوخته شده را اجاره کنید. هزینه این روش کمتر از خرید لباس عروس است, اما مزیتی که دارد این است که متناسب با اندام و سلیقه شما دوخته شده است. این لباس بعدها به عنوان لباس آماده به عروس خانم های دیگر اجاره داده میشود.

  • روش سوم که این روزها مرسوم تر و به صرفه تر است, زیرا لباس عروس آماده را اجاره میکنید و هزینه یک شب آن را پرداخت میکنید.

 

عروس سنتر

  • مدل لباس عروسی که انتخاب میکنید باید متناسب با اندام شما باشد

http://arooscenter.com

 

  • مدل لباس عروسی که انتخاب میکنید باید متناسب با اندام شما باشد و شما را با وقارتر نشان دهد.


اگر اندام شما گلابی شکل است, بهتر است از انتخاب مدل هایی که توجه شما را به نیم تنه پایین بدن شما معطوف میکند خودداری کنید, در نتیجه آن دسته از لباس عروس هایی که گیپور دامن آن ها طرح های زیاد و شلوغی دارند برای شما مناسب نیستند, پس بهتر است مدل هایی را انتخاب کنید که بیشتر در قسمت بالا تنه دارای طرح های گیپور و توری باشند.

نقطه مقابل اندام گلابی شکل, بدن هایی هستند که به شکل یک مثلث وارونه اند, که اندام های قیفی شکل گفته میشوند. اگر اندام شما چنین فرمی دارد, میبایست مدل هایی را مد نظر قرار دهید که نگاه ها را به قسمت پایین بدن شما جلب کند, در این صورت مدل هایی که بر روی دامن آن ها طرح های گیپور و توری استفاده شده, مناسب ترین انتخاب برای شماست, بهتر است قسمت های بالا تنه ساده تر و بدون طرح های گلدار باشد.

مطلب پیشنهادی  مشاوره پیش از ازدواج راهنمایی و شیوه صحیح مشاوره

 

اگر اندام شما به شکل سیب است, مدل هایی شلوغ تر برای شما مناسب هستند. برای مثال یک لباس عروس توری , سبک و راسته برای شما مناسب خواهد بود, بصورتیکه قسمت کمر شما استتار شود, که به این تیپ لباس ها لباس عروس امپراتور گفته میشود.

عروس سنتر

http://arooscenter.com

 

اگر اندام شما از نوع استایل ساعت شنی است به شما تبریک میگوییم, زیرا اکثر لباس عروس ها برای اندام ساعت شنی طراحی میشوند. در اینصورت شما حق انتخاب زیادی دارید, فقط از آنجا کمر و شکم شما باریک است باید مدلی را انتخاب کنید که بالاتنه و پایین تنه شما را چاق و پر نشان ندهد.
از لباس هایی که طرح گیپور سنگین روی دامن یا قسمت جلو سینه آن ها وجود دارد اجتناب کنید چرا که شما را چاق تر نشان میدهد. لباس عروس گیپور مناسب همه خانم ها نیست , از طرفی معمولا لباس های تمام تور با طرح گیپور کمی شلوغ به نظر میرسند.

عروس سنتر پیشنهاد میکند که سبک ها و مدل های مختلف لباس عروس را امتحان کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای خودتان داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *