آتلیه و ژست های مربوط به آن باید چگونه باشد؟ (راهنمای عکس عروس و داماد)

آتلیه و ژست های مربوط به آن باید چگونه باشد؟(راهنمای عملی عکس برای عروس و داماد) این بار عروس سنتر مطالبی راجع به آتلیه برای شما تهیه کرده است که نه تنها به کار عکاسان حرفه ای می آید، بلکه تمام عروس خانم ها و دامادهایی که می خواهند در عکس ها عالی جلوه کنند […]

آتلیه و ژست های مربوط به آن باید چگونه باشد؟(راهنمای عملی عکس برای عروس و داماد)

این بار عروس سنتر مطالبی راجع به آتلیه برای شما تهیه کرده است که نه تنها به کار عکاسان حرفه ای می آید، بلکه تمام عروس خانم ها و دامادهایی که می خواهند در عکس ها عالی جلوه کنند نیز می توانند از ژست های آموزش داده شده کمک بگیرند. این ژست ها کمکتان می کند ویژگی های خوب را برجسته و کوچکترین مواردی که باعث خراب شدن عکستان می شود را پنهان کنید. به راحتی تبدیل به یک سوپر مدل عروس و داماد شوید.

۱- نقش مو در عکس ها

بسیاری از عکاسان عموما به مو به عنوان قسمتی از بدن که قابل کنترل است نگاه نمی کنند،  اگر از یک عروس خانم با موهای بلند عکاسی می کنید، موی بلند اولین چیزی خواهد بود که در عکس به نظر بیننده خواهد رسید. در آتلیه قانونی وجود ندارد که چه ظاهری بهترین است. هر شخص با مدل های مختلف مو، متفاوت می شود. برای عروس انم هایی با موهای بلند باید موها روی شانه ها ریخته شود.

بهترین ژست‌ ها برای آتلیه چیست؟ (راهنمای عملی عکس برای عروس و داماد)

۲- نقش گوش در عکس

این صحنه برای عکاس بسیار آشناست. وقتی فردی در حالت معمولی و ریلکس ایستاده، یا حتی مستقیم ایستاده تا ژست خوبی داشته باشد، قسمت خیلی کوچک شلی در زیر چانه اش ایجاد می گردد، فرقی هم ندارد که چقدر پوستشان صاف باشد.در آتلیه اگر به آن ها بگویید چانه شان را جلو بدهند، چانه شان را سمت شما می دهند، که این کار صورتشان را بالا می برد و کار با عکاسی از سوراخ بینی آن ها تمام می شود. در عوض، به مدل خود بگویید تا گوش هایش را جلو بدهد.

آتلیه

۳- نقش بازو در عکس

همه می دانند که وقتی اشخاص طبیعی می ایستند، کار دیگری که انجام می دهند ایستادن با بازو های چسبیده به دو طرف بدنشان است.در آتلیه این مشکلات متعددی را سبب می شود و باعث می شود آن ها را در عکس خامکار و ناراحت نشان می دهد. و  بازو روی پیچ کمر قرار می گیرد. این به بازو فشار آورده و باعث می شود بزرگ تر به نظر برسد. یادتان باشد هدف خوش اندام نشان دادن عروس خانم و داماد است.

http://arooscenter.com/

۴- نقش شانه‌ها در عکس

 اگر عروس خانم در آتلیه مستقیم رو به دوربین بایستد، بزرگتر (از لحاظ سایز) به نظر خواهد رسید. ولی با چرخاندن عروس، آن ها در مقابل دوربین لاغر تر به نظر خواهند رسید. 

http://arooscenter.com/

۵- نقش چشمها در عکس

اگر قرار است عروس خانم و آقا داماد در آتلیه مستقیم به دوربین نگاه نکنند این دال بر آن نیست که مردمک چشم‌هایشان را کاملا به سمت دیگری بچرخانند. این گونه ژست ها سبب بد نما شدن عکس می‌شود.

 

مطلب پیشنهادی  آتلیه عکاسی عروسی

آتلیه عروس

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *