سالن زیبایی یاس مین تبریز

سالن زیبایی یاس مین تبریز

سالن زیبایی و آرایشی یاس مین در شهر تبریز قرار دارد. تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی است. این سالن زیبایی با مدیریت سرکار خانم راضیه زاکری فعالیت خود را شروع کرده است.

سال 1389 یاس مین افتتاح شده است. این سالن زیبایی یکی از بهترین مراکز زیبایی در شهر مرکز فعالیت خود است. لازم به ذکر است که حرفه تخصصی این سالن که مدیرش زاکری است آرایش صورت است. آرایش صورت یا همان میکاپ دراین سالن زیبایی عالی ترین شکل ممکن ارائه خواهد شد.

رنگ مو، های لایت، لولایت از دیگر تخصص های ویژه این سالن زیبایی به حساب می آید. برای تعیین وقت قبلی با شماره 33302809 تماس بگیرید. اگر تمایل دارید خدمات بهتری را داشته باشید حتما وقت قبلی مشخص کنید.

اصلاح ابرو یک تخصص برای هر سالنی زیبایی است. یاس مین را می توان در این خدمات منحصر به فرد عنوان کرد. اصلاح صورت از دیگر خدمات سالن زیبایی به شمار می رود.

کوپ، شینیون، براشینگ نیز در این سالن زیبایی ارائه می شود. پرسنلی که برای این سالن انتخاب شده اند با دقت تمام بوده است. محیط سالم یکی از خصیصه های این سالن است. در شهر تبریز در خیابان ولیعصر، فلکه رودکی، رو به روی بانک خاورمیانه این سالن قرار دارد.

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *