سالن زیبایی نوژا اهواز

سالن زیبایی نوژا اهواز

آیا میدانید که مو تاثیر زیادی بر چهره شما دارد پس مدل کوتاه کردن و رسیدگی به آن بسیار امری مهم برای خانم های شیک پسند است . کوتاهی مو نقش مهمی دارد که شما باید آن را به دست ارایشگر های حرفه ای بسپارید تا این امر به خوبی رعایت شود و به صورت شما رنگ و جلوه ای بهتر دهد . از جمله خدمات این سالن کوتاهی مو است که در این زمینه بسیار حرفه ای هستند .

سایت عروس سنتر این بار به شما سالن زیبایی نوژا را معرفی می‌کند که یکی از بهترین سالن های زیبایی شهر اهواز است است که با متراژ بالای ۵۰۰ متر بزرگ‌ترین سالن موجود در شهر اهواز است که همه ی لاین های این سالن  فلت هستند و همچین این سالن لوکس و زیبا برای آسایش مشتریان خود آسانسور اختصاصی دارد.

سالن پیرایش و آرایش نوژا توصیه ای بی نظیر در حیطه ارایشگری است .

سالن زیبایی نوژا با مدیریت خانم سمیه عباسی نژاد که بیش از ۸ سال سابقه کاری در حیطه میکاپ و کوتاهی مو دارند و ایشان دارای مدرک MBA هستند که معدود کسانی از این مدرک بهره مند هستند .
کسانی که برای آموزش اقدام کنند به صورت حرفه ای آموزش میبینند و از مدرس های های ما مدرک معتبر دریافت خواهند کرد.
پیدا کردن یک سالن خوب اصلی ترین دغدغه خانم ها برای جشن عروسیشان می باشد به همین دلیل برای ویژگی های انتخاب برای بهترین سالن های عروس وسواس و حساسیت زیادی به خرج می دهند.

از مدل مو و آرایش مناسب خود با خبر باشید و با توجه به آن با آرایشگر خود مشورت کنید تا آرایشگر با توجه به تجربیات خود یک انتخاب درست را به شما پیشنهاد دهد. شناخت درست ازیک آرایشگر خوب به شما در انتخاب و تصمیم گیری کمک می کند و می توانید به نتیجه کار اعتماد کنید.

 

مهم ترین ویژگی یک آرایشگر حرفه ای داشتن تخصص، توانایی ومهارت می باشد. داشتن تجربه و مهارت کافی در زمینه آرایش وگریم از نکات قابل توجه برای انتخاب کاره یک آرایشگر می باشد.  یک آرایشگر خوب برای اولین بار بهترین کار را به مشتری ارائه می دهد و تا پایان کار برای رضایت وحفظ مشتری این روند را ادامه می دهد.

این پیشنهاد ویژه را ازدست ندهید

آدرس سالن :
اهواز خيابان زيتون كارمندي خیابات حجت بين انوشه وزيبا مجتمع سلمانيان طبقه ٢

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *