سالن زیبایی مهربان بهبهان

سالن زیبایی مهربان در شهر بهبهان افتتاح شده است. بهبهان یکی از شهرهای بزرگ، پرجمعیت و زیبای استان خوزستان است. مدیر این سالن 18 سال سابقه و تجربه کار در زمینه آرایشگری را در کارنامه کاری خود دارد.

سالن زیبایی مهربان بهبهان (2)

سمیه شهرویی سالن زیبایی مهربان را در استان پهنار خوزستان راه اندازی کرده است. حرفه اصلی و تخصصی این مدیر با تجربه رنگ، کراتین، میکاپ و شینیون است. این سالن زیبایی مانند اکثریت سالن زیبایی ها تمامی خدمات آرایشی و زیبایی را ارائه می دهد.

سالن زیبایی مهربان بهبهان (2)

اکستنشن، کاشت مژه، هاشور و پاکسازی پوست از خدمات این سالن زیبایی است که مدیریت آن سمیه شهرویی بر عهده دارد. اصلاح ابرو، اصلاح صورت، وکس صورت، اپیلاسیون و … خدمات دیگر این سالن زیبایی شهر بهبهان است که به خوبی اردائه داده می شود.

های لایت، لولایت و دیگر خدماتی از این قبیل در این سالن پر سابقه و خوش نام به مشتری ها داده می شود. مشتری های خوش سلیقه با خیال آسوده می توانند برای دریافت اینگونه خدمات به این سالن مراجعه کنند.

سالن زیبایی مهربان بهبهان (3)

آدرس سالن زیبایی مهربان میدان میرزاشوقی (فلکه ساعت سابق)، خیابان عمران، فرعی دوم، سمت چپ، طبقه دوم است. برای دریافت خدمات بهتر از قبل با شماره 09167857255 تماس بگیرید.

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *