سالن زیبایی صمیم ماکو آذربایجان غربی

سالن زیبایی صمیم ماکو آذربایجان غربی

سالن آرایشی و زیبایی صمیم راه اندازی شده و این سالن در شهر ماکو به خدمات رسانی پرداخته است. مدیر این مجموعه زیبایی سرکار خانم زهرا باباجانی می باشد، که  25 سال سابقه و تجربه در این حرفه دارد.
این مدیر سالن آرایش در همه زمینه های آرایشی، زیبایی، میکاپ و … مهارت فراوانی دارد. لازم به ذکر است که تخصص حرفه ای در زمینه گریم، میکاپ و شینیون عروس دارد.

سالن زیبایی صمیم ماکو

رنگ، های لایت، مش، کوتاهی، میکاپ و … از خدمات قابل ارائه در این سالن زیبایی است. لازم به ذکر است که میکروپیگمنتیشن صورت از دیگر خدمات است این مرکز زیبایی به شمار می رود.
پرسنلی که برای این آرایشگاه انتخاب شده است همگی با تجربه هستند. گریم عروس یکی از تخصص های این سالن زیبایی است که می تواند یک روز خوب را برای عروس خانم ها به ارمغان بیاورد

.

اپیلاسیون در این مرکز با وسایل و لوازم یک بار مصرف ارائه خواهد شد. وکس صورت را نیز می توانید در این سالن انجام دهید. اصلاح صورت و ابرو از دیگر خدمات این مرکز زیبایی است.

در این سالن زیبایی می توانید تمامی خدماتی آرایشی و زیبایی را طلب کنید و به بهترین نحو این خدمات را دریافت کنید. برای تماس با این مرکز زیبایی با شماره 09143634498 تماس بگیرید.

 

عروس سنتر مرجع آنلاین مجموعه های عروسی

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *