سالن زیبایی شایلین ایلام

سالن زیبایی شایلین

در دنیای مدرن امروزی کمتر کسی یافت می شود که به ظاهر و زیباییش اهمیت ندهد. از این میان بانوان همیشه گویسبقت را از آقایان ربوده اند و به همین دلیل همه ساله بر شمار سالن های زیبایی ویژه بانوان فزوده می شود. امروز میخواهیم یکی از حرفه ای ترین سالن های زیبایی شهر ایلام را معرفی کنیم که بی تردید با یکبار مراجعه به آن نظرتان جلب خواهد شد.

سالن شایلین کادری بسیار حرفه ای و مجرب دارد و توسط مدیرانی کاردان چون خانم ها آزادی، سوخته سرایی و رشیدیاداره می شود. این مدیران فوق العاده که هریک سال ها در زمینه حرفه خود زحمت کشیده اند و دارای سوابق درخشانی هستند،

در دو سال گذشته با افتتاح سالن زیبایی شیک شایلین در زمینه خدمات زیبایی در ایلام غوغا به پا کرده اند.
از نکات مثبت درباره این سالن، سخت کوشی مدیران و به روز بودن خدمات آن ها در این سالن زیباییست. همچنین
خدمات بسیار کاملی در این مجموعه ارائه می شود در واقع با مراجعه به شایلین پکیجی کامل از خدمات گوناگون زیبایی در دسترس شما خواهد بود.

یکی از فوق العاده ترین خدمات شایلین ایلام، سالن مخصوص ماساژ و خدمات فیش اسپاست که به راستی آن را از دیگرهمتایانش متمایز می کند. پس از یک روز خسته کننده و پر مشغله ماساژ حرفه ای در اتاق ساکت و اختصاصی سالن
شایلین می تواند انرژی دوباره ای به شما عزیزان ببخشد و شما را از روزمرهگی ها و مشکلات دور کند.
اگر تا امروز فیش اسپا را امتحان نکردید باید بگوییم که سالن شایلین یکی از بهترین سالن های موجود در ایلام برای کسب
این تجربه جدید است زیرا از ماهی های سالم و مخصوصی استفاده می کنند تا مشتریان را به بهترین وجه ممکن خوشنود
کنند. پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه ماساژ حرفه ای و فیش اسپای این مجموعه را از دست ندهید زیرا طرفداران زیادیدارد و خاطره فراموش نشدنی و جالبی را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

اگر علاقه مند هستید که درباره خدمات گوناگون این سالن بیشتر بدانید باید بگوییم که میکاپ، رنگ و خدمات کوتاهیمو در این مجموعه توسط خانم آزادی انجام می شود همچنین خانم رشیدی نیز خدمات میکاپ و هاشور مجموعه را برعهده دارند و خانم سوخته سرایی نیز رنگ کار زبردست این مجموعه هستند.

برای بازدید ازمجموعه شایلین به آدرس ایلام.پارک کودک,ابتدای بلوار ساعی مراجعه فرمایید وجهت تعیین وقت بااین شماره ها تماس حاصل فرمایید09127147353-09183424737

از شما عزیزان خواهشمندیم اگر تجربه مراجعه به سالن زیبایی شایلین ایلام را دارید نظرها و تجربه های خود را با ما درمیان بگذارید و بدانید که حتما به پیشنهادهای شما توجه خواهد شد. بی صبرانه منتظر دیدگاه ها و تجربه های شماعزیزان هستیم.

 

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *