سالن زیبایی رها خرمشهر

سالن زیبایی رها خرمشهر

این روزها یکی از دغدغه ها و معضلات بانوان یافتن سالن زیبایی است؛ جایی که پرسنلی کاردان، حرفه ای و محیطی آرام و لوکس و در عین حال پاکیزه داشته باشد. با ازدیاد سالن های زیبایی یافتن بهترین ها کار دشواریست اما ما سعی می کنیم با بیان ویژگی های سالن های برتر شما را در انتخاب هوشمندانه یاری کنیم.
سالن زیبایی رها مرکزی مشهور است که در خرمشهر و آبادان شعبه دارد. با مراجعه به این مراکز می توانید انواع خدمات زیبایی را با بهترین کیفیت دریافت کنید. مهم ترین ویژگی این سالن ها داشتن مدیری خبره و بین المللی است؛

خانم الهام مشعلی مدیریت این مجموعه ها را به عهده دارد و خوشبختانه توانسته با استفاده از تکنیک های روز دنیا، توجه مشتریان را به خود جلب کرده و آن طور که شایسته یک بانوی ایرانیست به مراجعان خدماتی عالی ارائه دهد.
همانطور که اشاره کردیم در این سالن ها انواع خدمات آرایشی در اختیارتان قرار می گیرد اما خوب است بدانید که این مراکز در زمینه هایگریم، خدمات رنگ و مش و ناخن زبانزد هستند.
برای این که کمی بیشتر با مدیر کاردان این مجموعه و خدمات وی آشنا شوید باهم گوشه از افتخارات ایشان را مرور می کنیم:

  • درخشش نام الهام مشعلی در سال 85 در مجله موفقیت به عنوان نفر اول گریم از سالن مشهور خانم مژگان دادفر
  • دارای 4 مدرک شناخت و رسیدگی به پوست از کشور فرانسه
  • دارای مدرک کاشت ناخن از شرکت ترزونی
  • مدرک معتبر رنگ از شرکت ایتالیایی فراماسی
  • فراگیری آموزش تخصصی گریم از خانم ها سارا حسینی ( مدیر سالن های معروف گیوا در تهران ) و موذن زاده
  • همچنین ایشان برای بروزرسانی خدماتشان سالانه در همایش های گوناگون بین المللی در لبنان و سایر کشورهای مهد زیبایی شرکت می کنند تا همواره بهترین ها را در اختیارتان قرار بدهند.

با توجه به خدمات حرفه ای و قیمت های معقولانه و مناسب سالن های رها پیشنهاد می کنیم برای یکبار هم شده شانس تان را در سالن های خانم مشعلی امتحان کنید.

سالن زیبایی رها کجاست؟

شعبه یک: خرمشهر، انتهای خیابان مسجد جامع، جنب بانک ملت
شعبه دو: آبادان، خیابان زند، بعد از رستوران باباطاهر، پلاک 35 ، سالن زیبایی رها بانو
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های مندرج تماس بگیرید:

06153520429

09384283026

اگر تا به حال از خدمات سالن های رها بانو استفاده کرده اید، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. توصیه های شما عزیزان بی تردید به دست پرسنل خوشروی این سالن ها خواهد رسید. به ما بگویید که از چه خدماتی استفاده کرده اید و چه نکاتی در این سالن ها توجه شما را به خود جلب کرد. منتظر دیدگاه های شما خوبان هستیم.

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *