سالن زیبایی حوریا آبادان

سالن زیبایی حوریا آبادان

آیا به دنبال یک سالن آرایشی خوب با قیمت مناسب هستید؟ حتما برای شما هم اتفاق افتاده که با وجود آرایشگاه های متعدد ، نتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. سایت تخصصی عروس سنتر با فرستادن گروهی به آرایشگاه های مختلف به روش آزمون و خطا، و همچنین نظر سنجی از مشتریان عزیز، به دنبال پیدا کردن بهترین ها برای شماست و انتخاب سالن زیبایی را برای شما آسان می سازد. اینبار سالن زیبایی حوریا، یکی از بهترین سالن های زیبایی آبادان را به شما معرفی می کنیم:

سالن زیبایی حوریا با مدیریت حرفه ای سرکار خانم مریم شیخی، و با سابقه طولانی به مدت 11 سال در زمینه های مختلف از کار گریم گرفته تا انواع متدهای مدرن میک آپ ، تتو، فیبروز، اکستنشن، کاشت ناخن و کلیه خدمات زیبایی فعالیت می کند که درزمینه فيبروز اولین آرتيست در آبادان و خرمشهر میباشد

سالن زیبایی حوریا مکانی لوکس و مجلل برای ریلکس کردن و دوری از شلوغی های روزمره می باشد و مراقبت های پوستی و زیبایی شما در این آرایشگاه توسط کارشناسان آموزش دیده انجام می گردد.سالن لوکس و مجلل حوریا با استفاده از محصولات با کیفیت و کارشناسان زیبایی خبره،کادر جوان و محیطی دلنشین تجربه ای متفاوت برای شما رقم میزند. پس اگر برای پوست و موی خود ارزش قائل هستید، پیشنهاد می کنیم سالن حوریا را انتخاب کنید.

انتخاب بر اساس بودجه

یکی از مهمترین مسئله هایی که در سالن های زیبایی باید رعایت شود، استفاده از مواد مناسب برای هر گونه خدماتی مثل رنگ و مش می باشد. بارها شاهد بوده ایم متاسفانه افرادی بر اثر روش های غلط و مواد نامناسب دچار مشکلاتی شدند که البته هزینه ترمیم را هم متحمل شدند ولی سالن حوریا به شما تضمین میدهد ، کارکنان مجرب سالن از بهترین مواد استفاده می کنند و شما فقط یک بار هزینه خواهید کرد.

برخی از مواد مورد استفاده در سالن حوریا به دلیل برند بود و کیفیت بالا ، متعاقبا قیمت بالایی هم دارند و بیشتر مناسب سلبریتی ها می باشند. ولی برای کسانی که میخواهند کمتر هزینه کنند میتوان موادی با کیفیت قابل قبول و البته قیمت ارزان تر پیشنهاد داد.

میکاپ و تناسب آن با چهره شمابهتر است بدانید انجام گریم و میکاپ برای صورت هر شخص متفاوت می باشد و این هنر آرایشگر است که متناسب با چهره شما به شما پیشنهادات ارزنده بدهد. پس اصراری برای استفاده از یک گریم خاص نداشته باشید. برای اطمینان بیشتر از نمونه کارهای سالن شیک حوریا دیدن کنید و با خیال راحت خود را به کادر فنی سالن حوریا بسپارید.

آدرس:خیابان امیری خیابان شهریار روبه روی همبرسرای ارکیده

Rate and write a review

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *