مزایا و معایب کراتینه مو

مزایا و معایب کراتینه مو با سلام خدمت بازدید کنندگان وب سایت عروس سنتر. در این قسمت توضیحاتی در ارتباط با مزایا و معایب کراتینه مو در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها می پردازیم. کسانی که از موهای فر خویش خسته شده اند و هر بار ساعت ها وقت می گذارند تا موهای خود […]

مزایا و معایب کراتینه مو

با سلام خدمت بازدید کنندگان وب سایت عروس سنتر. در این قسمت توضیحاتی در ارتباط با مزایا و معایب کراتینه مو در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها می پردازیم.

کسانی که از موهای فر خویش خسته شده اند و هر بار ساعت ها وقت می گذارند تا موهای خود را صاف کنند، گاها به تعقیب روش هایی برای هموار کردن دائمی تر موهای خود هستند که در این مقوله صاف کردن به شیوه کراتینه تا به حال با کامیابی زیادی روبرو بوده است.
کراتینه کردن چیست؟
کراتین یک پروتئین کاملاطبیعی در موهاست که در ناخن ها و در دندان ها نیز وجود دارد. کراتین موجود در موها به آن ها کمک می کند لغایت صاف و تندرست باقی بمانند. با بالا رفتن سن و یا داشتن یک رژیم نامناسب میزان کراتین موجود در موها نیز تفریق یافته و موها خشک و وز شده و در هم گره می خورند.

مزایا و معایب کراتینه مو- arooscenter-com

کراتینه کردن موها چیست؟

• کراتینه کردن موها پروسه ایست که در آن به طور مصنوعی کراتین را روی موها می زنند تا براق شده و وز نکند.
• کارایی این روش هموار کردن معمولا به مدت 2 ماه باقی می ماند.
• کل  سررسید انجام آن نیز چیزی در نزدیک 2 ساعت است.
این شیوه بین بانو ها دوست داشتنی بوده و نتایج آن تند توسط آمده و ماندگار است.

مزایا و معایب کراتینه مو

1. این طریق هموار کردن مو به موها آسیب نرسانده و بعد از تحقیقات کافی در باره آن قابل انجام است.
2. این روش موها را در زمان کمی بسیار بسیار نرم و هموار می کند.
3. این روش موها را درخشان می کند و موهای درخشان باعث به هستی آمدن نما زیبایی در افراد شده و خودباوری را نیز بالا می برد. با این شیوه دیگر نیازی به شغل نا فرسای صاف کردن هر روزه موها نیست.
4. کراتینه کردن برای همه گونه مویی با هر جنسی شدنی است.
5. گفته می شود که کراتینه کردن مو هیچ عوارض جانبی ندارد.
6. کراتینه کردن مو هم برای آقایان و هم خانم ها امکان پذیر است.
7. با کراتینه کردن موها دیگر نیازی به استفاده از محصولاتی چون موس و افشانه مو نیست. این طریق کراتین از بین رفته موها را تامین کرده و نتایج احسان می دهد.
8. کراتینه کردن از اثرات مخرب آلودگی و خورشید روی موها بازدارندگی کرده و موهای آسیب دیده را نیز ترمیم می کند. در هفته اول بعد از کراتینه کردن ممکن است موها به انگیزه هستی کراتین بیش از اندازه روی خویش کمی کدر به نظر برسند ولی نگران نباشید زیرا نتیجه پایانی همان موهای صاف و درخشان است که می خواهید
9.  اگر موهای خود را کراتینه کنید کل از شما تعریف کرده و می خواهند از شما تقلید کنند.
از مزایا و معایب کراتینه مو دقت کنید که تنها دقت کنید که اگر از جمله افرادی که هر روز موهایشان را صاف می کرده اند نیستید، بعد احتمالا اغلب از شما تعریف کرده و شما به این تعریف  ها عادت خواهید کرد که چیز خوبی نیست.

مطلب پیشنهادی  آرایشگاه عروس و رعایت نکاتی برای مراقبت پزشکی

مزایا و معایب کراتینه مو- arooscenter-com

معایب:
1. کراتینه کردن موها یک روش گران است. پس قبل از این که بخواهید موهای خویش را کراتینه کنید تمام گزینه های سایر را هم رسیدگی کنید.
2. خانم های حامله نباید موهای خود را کراتینه کنند. زیرا در طی اتمام این طریق ممکن است گازهایی فرآوری شود که تنفس آن برای بانو های حامله مناسب نباشد.  خانم های آبستن باید از به پیشه بردن هرگونه ماده شیمیایی روی موهای خود ممانعت کنند زیرا این مواد در بر گیرنده فرمالدهاید هستند.
3. پس از کراتینه کردن موها باید از شامپوهایی که سدیم کلرید ندارند برای شستشو و مراقبت از موها استفاده شود و مراقبت از موها سررسید بیشتری نسبت به مراقبت از موهای رنگ شده لازم دارد.
4. برای نتیجه بهتر باید به آرایشگری مراجعه کنید که چیرگی داشته باشد که این خود به خرج کراتینه کردن مو اضافه می کند.
5. موهایی که مواد شیمیایی روی آن ها به کار رود زودتر شکسته و آسب می بینند. در این طریق هم این جستار هستی دارد. پس باید همانگونه که از موهای رنگ شده مراقبت می شود از موهای کراتینه شده نیز مراقبت شود.
6. برخی کسان شدنی است به محصولات شیمیایی حساسیت داشته باشند، بنابراین باید به آرایشگاه های معتبری مراجعه کنند که از محصولات با کیفیت بالا بهره‌گیری می کنند. در ضمن قبل از کراتینه کردن کامل موهایتان پیش درآمد قسمتی متعلق به را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه خارش، جوش و یا حساسیتی ندارید.
نکاتی در مورد کراتینه کردن موها
•در هنگام کراتینه کردن موها باید از آلودن چشم و پوست خویش با مواد آن بازداری کنید.
• از محصولات شیمیایی استفاده نکنید. این شیوه به مدت 6 تا 8 ماه به موهای خود استراحت دیتا و از هیچ ماده کیمیایی روی آن ها کاربرد نکنید. زیرا اگر به طور پیوسته از این محصولات کیمیایی استفاده کنید اثرات جبران ناپذیری به موهای شما وارد شده و به شدت گزند می بینند.

مطلب پیشنهادی  کت و شلوار دامادی و نکات کلیدی در انتخاب آن | عروس سنتر

مزایا و معایب کراتینه مو- arooscenter-com

توجه کنید که با توجه به مزایا و معایب کراتینه مو به طور متوسط کراتینه کردن موها به 90 دقیقه موعد نیاز دارد. البته این موضوع بسته به اندازه موها متفاوت  و می تواند اغلب یا کمتر از 90 دقیقه درازا بکشد. البته قبل از انجام کراتینه مو، باید آن ها را امتحان کرده و فقط در صورتی که موها نسبت به مواد به کار رفته در کراتین حساسیت نداشتند، آن را روی موها زد. اما معمولا کراتینه کردن موهای وز یا فر نتیجه مطلوبی داشته و کراتینه کردن موهای صاف نتیجه رضایت بخشی نخواهد داشت.

مزایا و معایب کوتاه

  • برای آراستن آن ها قبل از هر مهمانی ها، نیاز به وقت و زمان زیادی نیست و این یعنی صرفه جویی در زمان
  • سهولت در ورزش برای خانم های ورزشکار.
  • به دلیل سهولت در آماده سازی، موی کوتاه برای خانم های کارمند بسیار مناسب است.
  • راحت و ساده حتی با انگشتان نیز می توان آن ها را مرتب کرد.
  •  چهره را باز تر کرده و جوان تر نشان می دهد.
  • مقدار مصرف شامپو کاهش پیدامی کند.
  • قادربه انتخاب انواع مدل های شینیون نیستند.
  • موی کوتاه نشانه افراد با شخصیت قوی و مستقل است.

برای استفاده از خدمات مجموعه ی عروس سنتر، ما می توانیم شما را به مشتریان سابق و درخشنده خود معرفی کنیم تا از این طریق بتوانید از تجربه های آنان از خدمات ما بهره برداری نمایید.

هرگونه کپی برداری از این سایت با ذکر نام و لینک عروس سنتر مجاز است.

در صورت کپی برداری بدون منبع، مجموعه ی عروس سنتر هیچ رضایتی در این زمینه نداشته و حرام می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *