زیبایی لب با آرایش مناسب و کاربردی چگونه میسر است؟

زیبایی لب با آرایش مناسب و کاربردی چگونه میسر است؟ آرایش لب تاثیر بسیار عمیقی بر سبک آرایش و زیبایی خانم ها دارد. امروز عروس سنتر به عنوان راهنمایی برای سبک آرایش شما نوعروسان عزیز دو نکته اساسی را در ذیل برای شما مهیا کرده است: آرایش لب های باریک برای آرایش لب‌های باریک باید […]

زیبایی لب با آرایش مناسب و کاربردی چگونه میسر است؟

آرایش لب تاثیر بسیار عمیقی بر سبک آرایش و زیبایی خانم ها دارد. امروز عروس سنتر به عنوان راهنمایی برای سبک آرایش شما نوعروسان عزیز دو نکته اساسی را در ذیل برای شما مهیا کرده است:

آرایش لب های باریک

برای آرایش لب‌های باریک باید به این نکته توجه داشت که آرایش به شیوه‌ای باشد که لب‌ها را برجسته و بزرگتر نمایش دهد. برای این کار باید حتما از خط لب استفاده شود. خط لبی دور لب اما زیر خط اصلی و البته مماس با آن بکشید، سپس با انگشت رنگ مداد را روی کل لب پخش کنید و بعد رژ لب را بزنید. این کار باعث می شود لب های شما پهن تر نشان داده شود.

کاری که برای برجسته دیده شدن آن در پایان انجام می دهید این است که با یک مداد سفید خطی کامل و تنها زیر لب و پایین خط لب تان بکشید. رایج ترین راهی که برای بزرگ تر کردن لب با خط لب وجود دارد و بیشتر خانم ها از آن مطلع هستند، کشیدن خط لب یک اینچ بالای لب است که البته باید با اصول کشیده شود.

در این گونه افراد سعی کنید از مداد لب های نرم برای کشیدن خط لب استفاده کنید؛ مداد لب های مومی بهترین گزینه هستند چون به آرامی روی لب حرکت می کنند و لب را زخم نمی کنند. خط لب را به آرامی و ابتدا دور تا دور لب تان بکشید و سپس به قسمت های داخلی لب هم گسترش دهید.

سعی کنید تمام لب تان را خط لب بکشید تا در صورت پاک شدن رژ از روی لب همچنان رنگ خط لب روی لب تان باقی مانده باشد. نکته دیگری که باید رعایت کنید این است که به هیچ عنوان رنگ خط لب تان با رنگ رژ لبی که استفاده می کنید تفاوت نداشته باشد.

شما خط لب را برای برجسته کردن لب و بزرگ کردن و همپنین زیبایی بیش از پیش آن استفاده می کنید، اگر رنگ مدادی که استفاده می کنید با رنگ رژ لب تفاوت داشته باشد، شما نمی توانید به این خواسته دست پیدا کنید.

زیبایی لب با آرایش مناسب چگونه میسر است؟
زیبایی_http://arooscenter.com

آرایش لب‌های پهن

لب‌های پهن را لزومی ندارد که بزرگ‌تر نمایش دهید بنابراین لازم نیست که خط لب خارج از خط اصلی لب کشیده شود بلکه آن را در جای خود کشیده و رژ لب بزنید. فقط برای برجسته شدن آن خط سفید را با مداد سفیدتان تنها در زیر لب و فقط وسط آن بکشید.

تفاوت کشیدن خط سفید لب های پهن با لب های باریک در این است که در مورد لب های باریک خط سفید کاملی در زیر لب پایین کشیده خواهد شد اما در مورد لب های پهن تنها این خط سفید برای زیبایی بیشتر در وسط لب کشیده می شود و دو طرف آن به رنگ همان خط لب خواهد بود.

بهتر است از مداد خط لب مات استفاده کنید تا اگر قسمتی را اشتباه کشیدید به راحتی بتوانید آن را پاک کنید.

زیبایی
زیبایی_http://arooscenter.com
مطلب پیشنهادی  زیبایی پوست با استفاده از بخور گیاهان دارویی | عروس سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *