عروس سنتر با مدیریت خانم اسلامی و کادری مجرب  با سابقه فعالیت بیش از ۵ سال در زمینه خدمات عروسی از جمله ارائه تاج عروس، لباس عروس و … و همکاری با بیش از ۵۰۰۰ مجموعه سالن زیبایی، مزون عروس در سراسر کشور، حال تصمیم به ایجاد بستری در فضای مجازی تحت عنوان مجموعه عروس سنتر نموده که در آن بتواند خدمات خود را، راحت تر و با دسترسی بالاتر به مشتریان خود ارائه دهد.

عروس سنتر در وب سایت خود محصولاتی که در تمام استان ها و شهر های کشور ارائه می کرد را قرار داده تا سالن های زیبایی و مزون های عروس بدون محدودیت فاصله و زمان بتوانند بهره مند گردند.

همچنین عروس سنتر به تمام زیر مجموعه های خود به صورت ماهیانه مشاوره می دهد.

عروس سنتر با گردآوری کادری حرفه ای و فنی در زمینه طراحی سایت به نام آکوی، می تواند برای مجموعه های عروسی که معرفی می نماید و جز مشترکین عروس سنتر هستند وب سایتی با متدهای روز و کیفیتی مورد قبول و با قیمتی به مراتب پایین تر از بازار ارائه دهد.

عروس سنتر برای تمامی افراد، اعم از مجموعه داران درحوضه عروسی و زوج های جوان و … کارایی دارد. مجموعه داران نیز می توانند با معرفی خود در این عروس سنتر فعالیت های خود را مورد مشاهده مردم قرار دهند و همچنین زوج های جوان با ثبت نام در عروس سنتر در هر شهری که باشند می توانند از مجموعه هایی که با عروس سنتر فعالیت میکنند بهره مند شوند، زیرا مجموعه داران موظف هستند  به افرادی که در عروس سنتر ثبت نام کرده اند تخفیف مقبولی بدهند.

در یک جمله می توان از عروس سنتر به عنوان راهنمای جامع عروسی یاد کرد که در آن هم مجموعه داران عروسی سراسر کشور و هم تمامی زوج های جوان  و تمامی افراد می توانند خدمات متنوعی را مشاهده کنند و از هرکدام طبق نیازشان بهرهمند گردند.