کیک عروسی ، راهنمای انتخاب خوشمزه ترین و با شکوه ترین کیک عروسی

راهنمای انتخاب خوشمزه ترین کیک عروسی کیک عروسی سلام خدمت کاربران محترم سایت عروس سنتر , در این قسمت میخواهیم راجع به اساسی ترین بخش مراسم عروسی یعنی انتخاب کیک شما عزیزان را همراهی کنیم. در ادامه با عروس سنتر همراه باشید.   برنامه ریزی برای انتخاب کیک عروسی اگر از تجربیات شیرینی فروش ها و قنادان صاحب نام […]

راهنمای انتخاب خوشمزه ترین کیک عروسی

کیک عروسی

سلام خدمت کاربران محترم سایت عروس سنتر , در این قسمت میخواهیم راجع به اساسی ترین بخش مراسم عروسی یعنی انتخاب کیک شما عزیزان را همراهی کنیم.
در ادامه با عروس سنتر همراه باشید.

 

برنامه ریزی برای انتخاب کیک عروسی

اگر از تجربیات شیرینی فروش ها و قنادان صاحب نام استفاده کنید, پیشنهاد میدهند که قبل از رفتن به قنادی برای سفارش کیک عروسی, در مورد آن با همسرتان مشورت کنید و به یک توافق دو طرفه برسید, که جستجو در اینترنت میتواند اولین گام در این زمینه باشد, هر چند خود قنادی ها نیز آلبوم های کاملی از نمونه کیک های خود دارند.

کیک عروسی

بهترین زمان برای انتخاب کیک عروسی چه زمانی است؟

در راهنمای انتخاب خوشمزه ترین و با شکوه ترین کیک عروسی توصیه ما این است که دو تا سه ماه مانده به عروسی قنادی دلخواهتان را پیدا کنید, کیک هایش را تست کنید, در مورد کیک مد نظرتان مشورت بگیرید, نمونه ای از آن را سفارش دهید و اگر کیک را تایید کردید, تهیه آن را به قناد خود بسپارید و با آرامش تمام به مابقی تدارکات مراسم عروسی خود بپردازید.

رنگ کیک را بر چه اساسی انتخاب کنید؟

اگر تم خاصی برای مراسم عروسی خود مد نظر دارید, عروس سنتر پیشنهاد میکند کیک خود را به رنگ سفید یا عاجی سفارش دهید و برای هماهنگی آن با تم عروسی تزئینات کیک را با تم رنگی مراسم عروسی خود هماهنگ کنید.

طعم کیک

کیک عروسی فقط یه تکه شیرینی خوش آب و رنگ نیست که قرار است کام مهمان ها را شیرین کند. در واقع کیک عروسی سلیقه شما را به عنوان عروس و داماد نشان می دهد.

مطلب پیشنهادی  انتخاب مزون عروس و لباس عروسی برای روزی با شکوه

 

مدل کیک

کیک عروسی

 

مسلم است که شما می خواهید کیک عروسی مراسم شما “شیک” و”با شکوه” و “فوق العاده” باشد…
این روزها کیک های عروسی در مدل های مختلف پخته و ارائه می شود.این مدل ها ممکن است پایه ای دایره ای و مستطیلی یا مربعی شکل داشته باشند که انتخاب هر کدام از آن ها کاملا بستگی به نظر عروس و داماد دارد.

اندازه کیک

اندازه کیک باید متناسب به تعداد مهمان ها باشد. معمولا تعداد طبقات کیک بیش از یکی است. اما این نکته را به خاطر داشته باشید که در حالت استاندارد برای هر مهمان یک برش ۱۰۰ گرمی یا در بعضی مواقع ۲۰۰ گرمی سرو می شود. برای مثال اگر ۱۰۰ نفر مهمان داشته باشید باید کیکی ۱۰۰کیلویی سفارش دهید.

 

جا به جایی و حمل کیک عروسی

در راهنمای انتخاب خوشمزه ترین و با شکوه ترین کیک عروسی عروس سنتر پیشنهاد بسیار کاربردی جهت حمل و جا به جایی کیک عروسی برای شما در نظر دارد. بهتر است از قبل درباره شرایط حمل کیک برنامه ریزی کنید و بهترین کار این است که از پیک خود قنادی استفاده کنید, چون آن ها در جا به جایی کیک نسبت شما یا راننده آژانس ماهرتر هستند.

 

عروس سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *